Zelta medaļas un Grobiņas kauss 2019 ceļo uz Tukumu

10.martā FK Tukums 2000 / TSS U - 9 (2010.g.dz.) komandas spēlētāji nedēļas nogali pavadīja Grobiņas Sporta centrā. Komanda piedalījās tradicionālajā divu dienu turnīrā "Grobiņas kauss 2019". 

Pirmajā dienā, apakšgrupu cīņās, pirmā spēle pret FK Liepāja komandas zēniem, liepājnieki pārspēti, rezultāts 3:1. Otrajā šīs dienas spēlē rezultāts vēl pārliecinošāks , absolūti nekādas cerības netika dotas FK Ventspils 2 puišiem, rezultāts 9 - 0. 

Otro dienu FK Tukums 2000 / TSS iesāka ar uzvaru pār LRSS/ FK Nīca, rezultāts 4 - 0.

Tad svarīga spēle, par pirmo vietu apakšgrupā, un tiesībām cīnīties lielajā finālā, pret Lietuvas vienaudžiem FM Klaipeda. Par lielu prieku uzmundrināt savus dēlus līdz atbraukušajiem vecākiem, un protams arī trenerim, tika izcīnīta smaga, un tik ļoti nepieciešamā uzvara, rezultāts 2 - 1. Likumsakarīgi izcīnīta arī pirmā vieta grupā un pats galvenais, iespēja cīnīties par pirmo vietu lielajā finālā.

 Spēlē par uzvaru turnīrā, tukumniekiem pretī stājas nopietns pretinieks - SK Supernova/Rīga. Bet tukumnieki kā jau tukumnieki, nerespektē nevienu pretinieku, cīnās godam, un tad arī panākumi neizpaliek, izcīnīta "sausā"uzvara spēlē, rezultāts 2 - 0 un FK Tukums 2000 / TSS svin uzvaru Grobiņas Kauss 2019 turnīrā. 

Dalībnieku vārdā izsakām lielu paldies organizatoriem Grobiņas sporta centrs, turnīrs, kā vienmēr lieliski organizēts. Paldies spēļu komentātoram, puikas bija lepni, ka tika nosaukti visi komandas spēlētāju vārdi, tieši tāpat, kā "īstajā", "lielajā" futbolā.

Apsveicam komandas spēlētājus un viņu treneri Artjomu Grudcinu ar nodemonstrēto lielisko sniegumu, kā arī apsveicam visus kvēlos futbolistu līdzjutējus, paldies par Jūsu atbalstu.

11.03.2019 - 08:32