Uzvara "BFA Cup 2018"

04.02. Lietuvas galvaspilsētā Viļņā noslēdzās trīs dienu futbola turnīrs BFA Cup 2018, U - 16 vecuma grupā. Pirmajā apakšgrupas spēlē, FK Tukums 2000 / TSS komandu eksaminēja viena no vadošajām Balrkrievijas jaunatnes akadēmiju komandām -  FK Dinamo Minsk. Spraigā un saspringtā spēlē, puslaikā ejot bezvārtu neizšķirts. Otrajā puslaikā tukumnieki iespēja vienu vārtu guvumu, precīzs sitiens Kasparam Anmanim. 1 - 0 FK Tukums 2000 / TSS pārspēj minskiešus. Otrajā spēlē jaunie tukumnieki spēlē pret turnīra saimniekiem - Baltijos Futbolo Akademija . Lai arī liels teritoriālais un momentu pārsvars ir tukumniekiem, mājnieku vārti paliek neskarti. Viens pretuzbrukums un pilnīgi nepelnīts 0 - 1. Vakar, izšķirošajā apakšgrupas spēlē pretī SG-FA Šiauliai . Jau pašā spēles sākumā Fk Tukums 2000 / TSS vadībā izvirza Ronalds Leja. Pāris minūtes vēlāk viņš savu rēķinu dubulto. Un kā visas labas lietas, tās ir trīs, līdz spēles beigām viņš arī nokārto sev "hattrick" 3 - 0 pārliecinošs uzvara. Sestdienas vakarā - pusfinālā tukumniekiem pretī stājās tautieši, Rīgas futbola kluba spēlētāji. Otros vārtus turnīrā gūst Kaspars Anmanis, un ar to pietiek lai iekļūtu finālā 1 - 0 uzvara.
Šorīt, FK Tukums 2000 / TSS finālā pretī stājās SM Tauras Kaunas  komandas jaunieši. Kā jau fināls, spraigs un atbildīgs. komandām vārtus gūt neizdodas, un uzvarētāja noteikšana notiek pēcspēles sitienos. Pirmo sitienu atvaira tukumnieku vārtsargs Ralfs Kangars, otrajā viesi kļūdās, toties tukumnieki divas reizes ir nekļūdīgi, trešā sērija nenotiek, jo FK Tukums 2000 / TSS ir izcīnījuši BFA Cup 2018.
Apsveicam komandas treneri Andreju Lapsu un komandas spēlētājus ar parādīto cīņassparu un raksturu, un vēlam turpināt veiksmīgi iesākto gatavošanos gaidāmajai futbola sezonai.

05.02.2018 - 11:38