Sudraba godalgas telpu futbolā

15.03.

Šodien Ludzā, notika Latvijas čempionāta telpu futbolā finālturnīrs U - 11 (2008.dz.g) vecuma grupā, kurā piedalījās septiņas spēcīgākās šī vecuma komandas. Kā jau visiem zināms, ceļazīmi uz lielo finālturnīru bija jānopelna reģionālajās sacensībās. 

Kā vēlāk izrādījās, pati svarīgākā izrādījās pirmā spēle. Jaunie Tukums futbolisti no Tukuma izbrauca jau 5.30, tātad celties vajadzēja vēl ātrāk. Tālais ceļš līdz Ludzai lika sevi manīt, un pirmajā spēlē piedzīvota neveiksme 0 - 2 pret rēzekniešiem. Otrajā spēlē ar tādu pašu rezultātu pārspēti Ogres pārstāvji. Turpinājumā mierizlīgums 1 - 1 pret Kuldīgas NSS, pēc tam ar 3 - 0 pārspēta galvaspilsētas komanda FC Fariona, un noslēgumā 1 - 1 pret Jēkabpils jaunajiem futbolistiem. Pēdējā čempionāta spēlē, 4 - 0 un nekādas cerības Balvu sporta centra audzēkņiem. Ar šādu sniegumu lielajā finālā tika izcīnīti 11 punkti, un no zelta medaļām tukumniekus šķīra nieka divi punkti.

"Esmu lepns ar saviem puišiem, šoreiz mums nedaudz nepaveicās. Jā, pirmajā spēlē vēl nebijām savā ādā, vēl bijām "autobusā". Pēc otrās spēles palikām bez sava pamatvārtsarga, kurš satraumēja rokai pirkstu, un nevarēja turpināt spēlēt. Vārtos stājās pamatsastāva spēlētājs Pauls, kurš godam aizstāja traumu ieguvušo biedru. Protams, ja viens no komandas balsta spēlētājiem stājas vārtos, tas tomēr ir zaudējums laukumā. Bet viss ir lieliski, treniņos lietie sviedri un ieguldītais darbs ir atmaksājies, esam otrie Valstī. Liels paldies čaļiem par visu, jūs esiet labākie, tāpat liels paldies finālturnīra organizatoriem, labi noorganizēts finālturnīrs. Protams arī liels paldies mūsu kvēlākajiem faniem - vecākiem, kā redziet, mēs lēnām kāpjam uz augšu, lai visi sāk uzmanīties no mums", tā ar lepnumu par saviem trenējamiem komandas treneris Atis Kovaļovs.

18.03.2019 - 13:37