Vieglatlētika

Rojas SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-16 vecuma grupām

04.10.2021 - 11:20

30.09. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Rojā un sasniedza labus rezultātus.

U-14 grupa

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 4,61 m – 1.v.

Ance Začesta – tāllēkšana – 4,56 m – 2.v.

Vēl šajā grupā startēja P. Grase, A. M. Brauere, M. Pavloviča, Z. Āboliņa.

U-16 grupa

Līva Latve – tāllēkšana – 5,12 m – 1.v.

Evelīna Miltiņa – 4,75 m – 2.v.

Adrians Zimins – tāllēkšana – 5,36 m – 2.v.

Adrians Pukne – 100 m – 13,2 s – 3.v.

Vēl šajā grupā startēja k. Vorobjovs, A. Rūdulis

Rojas SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-10 un U-12 vecuma grupām

29.09.2021 - 09:46

23.09. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Rojā un sasniedza labus rezultātus.

U-10 grupa

Rūta Skavronska-Krūziņa – 60 m – 9,84 s – 1.v.; tāllēkšana – 3,63 m – 1.v.

Ronalds Kožeurovs – 60 m – 10,12 s – 1.v.; tāllēkšana – 3,87 m – 1.v.

Ralfs Garoza – 300 m – 55,43 s – 1.v.

Emeds Mednis – 60 m – 10,13 s – 2.v.; tāllēkšana – 3,55 m – 2.v.

Jēkabs Gustavs Zīrups – 60 m – 10,18 s – 3.v.; tāllēkšana – 3,18 m – 3.v.

Jēkabs Sokolovs – 300 m – 55,78 s – 3.v.

Valmieras SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 un U-14 vecuma grupām

21.09.2021 - 10:42

18.09. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Valmieras jaunajā stadionā un sasniedza atdzīstamus rezultātus.

U-12 grupa

Gustavs Gorodovičs – tāllēkšana – 4,37 m – 1.v.; 60 m – 9,22 s – 3.v.

Vēl startēja A. Spirģe, A. Saldaks, A. K. Bautra.

U-14 grupa

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,90 m – 1.v.

Alise Kožurova – 60 m – 8,64 s – 2.v.; 200 m – 29,44 s – 3.v.

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 4,58 m – 3.v.

Olivers Lučkovskis – 1000 m – 3:34,60 – 3.v.

Vēl startēja K. Gudriniece, E. Eikena, A. Začesta, E. Zaharova.

LVS / Sportland kausa 3.posma sacensības vieglatlētikā

30.07.2021 - 12:17

24.jūlijā  Baldonē  norisinājās LVS / Sportland kausa 3.posma sacensības vieglatlētikā. 

         Sacensības norisinājās  U-18 vecuma grupā un pieaugušo grupā (šajā grupā kopā ar pieaugušajiem startēja arī junioru vecuma sportisti).   Tukumnieku sasniegumi:                                             

U-18 grupā: Rihards  Robins  Helmanis     1.vieta  tāllēkšanā  -  5,98m 

Pieaugušo grupā: Elīza  Lapiņa               6.vieta     800m  -  2:24,48    

                              Rūta  Siliņa                 8.vieta    tāllēkšanā  -  5,27m

Vēl sacensībās startēja  Krista Ronberga un Nikola Začesta .

Treneri : Initra Rubena un Aldis Čākurs .

Daudzcīņa vieglatlētikā

30.07.2021 - 12:07

2021.gada 20.-21.jūlijā Preiļos norisinājās Latvijas čempionāts daudzcīņā vieglatlētikā.

Tukumu pārstāvēja trīs sportistes:

U-14 vecuma grupā no 31 sportistes

Annija Rasnača izcīnot 4.vietu

Kristiāna Gudriniece 15.vieta

(trenere Liene Gudriniece)

U-16 vecuma grupā no 37 sportistēm

Kristiāna Vegnere 12.vieta

(treneris Juris Kožeurovs)

Latvijas čempionāts vieglatlētikā

21.07.2021 - 16:27

13.jūlijā Tukumā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 vecuma grupai

Tukumnieku sasniegumi:

Latvijas čempiones 4x100m stafetē Tukuma sporta skolas komandas meitenes (Elīza Eikena, Annija Rasnača, Alise Kožurova, Paula Kadaka)

2.vieta Annija Rasnača 300m rez.44,84 sek.

2.vieta Paula Kadaka tāllēkšana 5.10 m.

4.vieta Alise Kožurova 80m

5.vieta Kate Kadrija Slavinska augstlēkšana

7.vieta Kristiāna Gudriniece 80m barjerskrējienā

Vēl startēja: Ance Začesta, Elīza Eikena, Olivers Lučkovskis

15.16 jūlijā Ogrē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupai

Tukumnieku sasniegumi:

Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startē Latvijas U-18, U-20 čempionātā

07.07.2021 - 17:07

02. – 03.07. Ogrē notika Latvijas U-18 un U-20 čempionāts, kurā startēja arī Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U - 18 grupa

Ričards Tarvids – augstlēkšana – 1,70 m – 6.vieta

U – 20 grupa

Elīza Lapiņa – 800 m – 2:29,89 – 4.vieta; 1500 m – 5:28,69 – 6.vieta

Rūta Siliņa – tāllēkšana – 5,30 m – 5.vieta

Tīna Elizabete Vēvere – tāllēkšana – 5,00 m – 10.vieta

Aleksandrs Patriks Bautra – šķēpa mešana – 46,73 m – 4.vieta

Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs, G. Auziņš, I. Rubena.

LVS/MAXIMA JAUNATNES KAUSS (U16)

07.07.2021 - 16:59

30.jūnijā notika LVS/MAXIMA JAUNATNES KAUSS (U16)

Tukumnieku sasniegumi:

2.vieta Kristers Zekunde Trīsoļlēkšanā 12.10m un augstlēkšanā 1.73. Trīsoļlēkšanā 2.vieta Līvai Latvei 11.21m, 3.vieta Kristiānai Vegnerei 11.07m

Vēl startēja: Sanija Hohfelde, Keita Dubrovska, Evelīna Miltiņa, Laura Brīvniece, Kristians Redko, Lauris Mendriks, Raitis Mendriks.

Sportistus sagatavoja Initra Rubena, Aldis Čākurs, Juris Kožeurovs.

Vieglatlēti veiksmīgi startē Klaipēdā

16.12.2019 - 13:03

6. – 7.12. Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startēja Klaipēdā Starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās „Manēžas kausi – 2019.”

U-16 grupa

Marta Anna Putene – trīssoļlēkšana – 11,51 m – 1.v., tāllēkšana – 5,54 m – 2.v.

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 13,25 m- 1.v.

Rihards Robins Helmanis – tāllēkšana – 6,40 m – 1.v., 60 m – 7,42 s – 3.v.

Saila Gūtšmite – augstlēkšana – 1,50 m – 9.v.

 

U-18 grupa

Elīza Lapiņa – 600 m – 1:45,83 - 5.v., 1000 m – 3:13,46 – 4.v.

Sanija Buta – trīssoļlēkšana – 10,78 m – 6.v.

Talsu novada SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 grupai

27.11.2019 - 11:21

22.11. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Talsos un sasniedza labus rezultātus.

Annija Rasnača – 60 m - 8,8 s – 1.v., tāllēkšana – 4,18 m – 2.v.

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,48 m – 1.v., 60m – 8,9 s – 2.v.

Elīna Eikena – 60 m – 9,0 s – 3.v.

Kate Kadrija Slavinska – augstlēkšana – 1,30 m – 3.v.

Kārlis Blumbergs – tāllēkšana – 4,12 m – 1.v.

Kristofers Celitāns – pildbumbas mešana – 11,91 m- 2.v.

Vēl startēja Ance Začesta, Patrīcija Grase, Kristiāna Gudriniece, Evita Zaharova, Raimonds Turķis, Renārs Šprunks.

Sporta skolas „Spars” atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupai

27.11.2019 - 11:19

23.11. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Ventspilī.

Līva Latve – 60 m – 8,3 s – 1.v., tāllēkšana – 4,78 m – 1.v.

Evelīna Miltiņa – augstlēkšana – 1,31 m – 1.v.

Kārlis Ķiršakmens – 60 m – 8,3 s- 1.v., tāllēkšana – 4,54 m – 2.v.

Raitis Mendriks – 600 m – 1:51,2 – 1.v.

Roberts Turķis – augstlēkšana – 1,42 m – 1.v.

Lauris Mendriks – 150 m – 22,8 s – 2.v.

Vēl startēja Samanta Gukļivska, Patrīcija Grase, Rūdolfs Šplīts, Kristers Vorobjovs, Valters Vāns.

Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs, G. Auziņš, I. Rubena

Vieglatlētikas nodaļas rezultāti

23.09.2019 - 09:49

20.septembrī  Valgā norisinājās Igaunijas Sporta kluba „Maret Sport „atklātās sacensības vieglatlētikā jaunākajām  vecuma  grupām. Tajās veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

                                          U-12  vecuma grupā

    Ance  Začesta                      1.vieta  60m skrējienā  -  9,40 s.

    Paula  Kadaka                      1.vieta  tāllēkšanā  -  4,32 m.

    Kate  Kadrija  Slavinska      2.vieta  tāllēkšanā  -  4,25 m.

                                         U-14 vecuma grupā

   Līva  Latve                               1.vieta  tāllēkšanā  -  4,83 m.

Tukuma Sporta skolas jauno vieglatlētu sasniegumi Latvijas čempionātos

08.07.2019 - 20:40

21.-22.06. Jēkabpilī notika Latvijas U-20 un U-18 čempionāts.

U-20 grupa

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,76 m – 3.vieta.

Krišs Aleksandrs Vasermans – tāllēkšana – 6,58 m – 3.vieta, trīssoļlēkšana – 13,43 m – 3.vieta.

Laura Čerpinska – augstlēkšana – 1,50 m – 4.vieta.

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana – 11,30 m – 5.vieta.

Artūrs Šuspāns – trīssoļlēkšana – 13,22 m – 5.vieta.

Vēl šajā grupā startēja Rolands Jansons.

U-18 grupa

Elīza Lapiņa – 800 m – 2:28,83 – 5.vieta, 1500 m – 5:16,49 – 5.vieta.

Jaunsardzes četrcīņas rezultāti

15.05.2019 - 22:15

11.05. Tukuma Sporta skolas stadionā notika atklātās jaunsardzes četrcīņas sacensības vieglatlētikā, kur veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U - 14 grupa

Sportisti sacentās 60 m skrējienā, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā, 500 m skrējienā meitenēm un 800 m skrējienā zēniem.

Līva Latve – 282 punkti – 1.vieta

Sonora Rasa - 280 punkti – 2.vieta

Keita Dubrovska – 267 punkti – 3.vieta

Valters Vāns – 101 punkts – 2.vieta

Vēl startēja Sanija Hohfelde, Samanta Muceniece, Evelīna Miltiņa.

U-16 grupa

Sportisti sacentās 60 m skrējienā, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā, 800 m skrējienā meitenēm un 1000 m skrējienā zēniem.

Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 grupā

26.02.2019 - 06:55

23. – 24.02.Rīgā izcili startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

Marta Anna Putene- trīssoļlēkšana – 11,61 m – 1.vieta, tāllēkšana - 5,17 m – 5.vieta.

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 13,30 m – 1.vieta.

Rihards Robins Helmanis – tāllēkšana – 6,21 m – 1.vieta

Vēl startēja Saila Gūtšmite

Sportistus sagatavoja treneri Aldis Čākurs, Initra Rubena.

Latvijas čempionāts U-18 un U-20 grupām vieglatlētikā

13.02.2019 - 09:56

08. – 09.02. Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startēja Kuldīgā.

U-18 grupā

Elīza Lapiņa – 1500 m – 5:18,04 – 3.vieta.

Rūta Siliņa – tāllēkšana – 5,17 m – 5.vieta.

Anete Bite – trīssoļlēkšana – 10,73 m – 6.vieta.

Mariuss Linards Vizbulis – trīssoļlēkšana – 12,70 m – 6.vieta.

Vēl startēja S. Buta, L. Rosicka, K. Pone, N. Začesta, T. E. Vēvere, A. P. Pašulis, R. Džonsons, R. Vembris. 

U-20 grupā

Laura Laurita Ķergalve- trīssoļlēkšana – 11,22 m – 3.vieta.

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,74 m – 3.vieta.

Laura Čerpinska – augstlēkšana – 1,55 m – 6.vieta.

Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā

04.02.2019 - 08:34

02.02. Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startēja Rīgā.

U-20 grupā

Laura Laurita Ķergalve- trīssoļlēkšana – 11,16 m – 2.vieta

Laura Čerpinska – augstlēkšana – 1,55 m – 2.vieta

Vēl startēja Elīza Lapiņa, Krišs Aleksandrs Vasermans, Artūrs Šuspāns.

Sportistus sagatavoja treneri Guntis Auziņš un Initra Rubena

Talsu novada SS atklātās sacensības U-18 un U-20 grupā

04.02.2019 - 08:32

01.02. Talsos startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U-18.grupa

Nikola Začesta – 60 m – 8,3 s- 1.vieta, tāllēkšana – 4,86 m – 2.vieta.

Sanija Buta – 60 m/b – 10,4 s- 2.vieta.

Krista Vitauska – 60 m – 8,4 s- 2.vieta.

Anete Bite – tāllēkšana – 4,85 m – 3.vieta.

Eva Blumberga – 60 m – 8,5 s- 3.vieta.

Vēl startēja Lība Rosicka, Tīna Elizabete Vēvere, Signe Vanaga, Aleksandrs Patriks Pašulis, Ralfs Džonsons, Rihards Vembris.

U-20 grupa

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,75 m – 1.vieta.

Laura Čerpinska – augstlēkšana – 1,55 m – 1.vieta.

Vieglatlēti veiksmīgi noslēdz 2018.gadu

21.12.2018 - 09:29

15.12. Tartu notika Maskavas olimpisko spēļu čempiona Jāka Ūdmē kausu izcīņa trīssoļlēkšanā, kur veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U - 11 grupa

Līva Latve – 9,63 m – 1.vieta

Evelīna Miltiņa – 9,32 m – 2.vieta

U – 13 grupa

Marta Anna Putene – 11,05 m – 1.vieta

U – 14 grupa

Rihards Vembris – 12,04 m – 3.vieta

U – 15 grupa

Linards Mariuss Vizbulis – 12,64 m – 1.vieta

Sanija Buta – 10,79 m – 2.vieta

Tukuma Sporta skolas vieglatlētu panākumi Klaipēdā

11.12.2018 - 09:49

07. – 08.12. Klaipēdā notika starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Manēžas kausi – 2018”, kur veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U – 16 grupa

Marta Anna Putene – trīssoļlēkšana – 11,12 m – 2.vieta, tāllēkšana – 5,08 m – 5.vieta

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 12,03 m – 3.vieta

Sanija Buta – trīssoļlēkšana – 10,86 m – 4.vieta

Rūta Siliņa – tāllēkšana – 5,04 m – 6.vieta

Lība Rosicka – trīssoļlēkšana – 10,51 m – 6.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 12,66 m – 6.vieta

Tīna Elizabete Vēvere – tāllēkšana – 5,03 m – 7.vieta

Vēl startēja Nikola Začesta.

U – 18 grupa

Kuldīgas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 grupai

11.12.2018 - 09:47

30.11.2018. Kuldīgā veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,35 m – 1.vieta

Annija Rasnača – 60 m/b – 11,99 s – 2.vieta, 600 m – 2:09,16 – 2.vieta

Kristiāna Gudriniece – tāllēkšana – 3,87 m – 2.vieta, 60 m/b – 12,12 s – 3.vieta

Beāte Vītola – 200 m – 33,45 s – 2.vieta

Ance Začesta – augstlēkšana – 1,25 m – 2.vieta

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 3,87 m – 3.vieta

A. Začesta, K.K. Slavinska, E. Veikšina, P. Kadaka – 4x100 m stafete – 1:04,20 – 2.vieta

A. Rasnača, K. Gudriniece, B. Vītola, E. Eikena – 4x100 m stafete – 1:04,89 - 3.vieta

Tumes kausu izcīņa vieglatlētikas daudzcīņā

05.12.2018 - 10:39

22.11. Tumē notika vieglatlētikas sacensības daudzcīņā. Jaunie sportisti sacentās 40 m skrējienā, 8 - soļlēkšanā no vietas un 200 m atspoles skrējienā.

U-10 grupas meitenes

Elīza Poga – 1.vieta

Anna Krecere – 2.vieta

Alise Spirģe – 3.vieta

Vēl šajā grupā startēja Līna Liepiņa, Anete Nikolajeva, Katrīna Zorina, Karlīna Krista Bauere

U-12 grupas meitenes

Annija Rasnača – 1.vieta

Elīza Eikena – 2.vieta

Beāte Vītola – 3.vieta

Ventspils Sporta skolas „Spars” atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupai

05.12.2018 - 10:39

25.11.2018. Ventspilī veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

Līva Latve – tāllēkšana – 4,56 m – 1.vieta, augstlēkšana – 1,35 m – 2.vieta.

Sanija Hohfelde – 600 m – 1:55,9 – 2.vieta.

Sonora Rasa – tāllēkšana – 4,42 m – 2.vieta.

Keita Dubrovska – 60 m – 8,4 s- 3.vieta.

Kristiāna Vegnere – pildbumbas mešana – 9,63 m – 3.vieta.

Kristers Zekunde – augstlēkšana – 1,45 m – 2.vieta, tāllēkšana – 4,31 m – 3.vieta.

Kristers Šteinbergs – 600 m – 1:56,4 – 3.vieta.

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupā.

14.11.2018 - 10:50

02.11. Talsos startēja Tukuma SS jaunie vieglatlēti.

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 5,03 m – 1.vieta, augstlēkšana – 1,50 m – 1.vieta

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 15,09 m – 1.vieta

Sanija Hohfelde – 600 m – 2:10,1 – 3.vieta

Vēl startēja Sonora Rasa, Signe Bērziņa, Keita Dubrovska, Samanta Muceniece, Kristers Zekunde, Adrians Zimins.

Sportistus sagatavoja treneri Aldis Čākurs un Juris Kožeurovs

Vieglatlēti startē Rojā

15.10.2018 - 10:06

05.10. Rojā notika Rojas SS atklātās sacensības U-14 un U-16 vecuma grupām, kur startēja Tukuma SS jaunie vieglatlēti.

U-14 grupa

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 5,09 m – 1.vieta, augstlēkšana – 1,55 m – 1.vieta

Kristers Zekunde – 60 m/b – 11,0 s – 2.vieta

Adrians Zimins – augstlēkšana – 1,40 m – 3.vieta

Vēl startēja Sonora Rasa un Airita Ivanova.

U-16 grupa

Sanija Buta – 60 m/b – 10,5 s – 1.vieta, tāllēkšana – 4,75 m – 2.vieta

Nikola Začesta – tāllēkšana – 4,85 m – 1.vieta, 60 m – 8,7 s – 2.vieta

Vieglatlētu starti

03.10.2018 - 13:31

21.09. Valgā notika SK Maret-Sport atklātās sacensības U-12 un U-14 vecuma grupām un Smiltene-Valga Javelin cup 2018, kur startēja Tukuma SS jaunie vieglatlēti.

U-12 grupa

Līva Latve – tāllēkšana – 4,47 m – 1.vieta, 60 m – 9,15 s- 2.vieta

Evelīna Miltiņa – tāllēkšana – 4,26 m – 2.vieta

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,18 m – 3.vieta

Vēl šajā grupā startēja Ance Začesta, Artuss Salenieks un Kristers Vorobjovs.

U-14 grupa

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 4,75 m – 1.vieta, šķēpa mešana – 31,21 m – 1.vieta

Vēl startēja Sonora Rasa.

Baltijas valstu sacensības vieglatlētikā

24.07.2018 - 13:06

21.jūlijā Jelgavā norisinājās Baltijas valstu mačsacīkste vieglatlētikā      U-16 un U-20 vecuma  grupām . Latvijas izlases komandā veiksmīgi startēja arī Tukuma Sporta skolas audzēkņi .
U-16 vecuma grupā  :
           Linards  Mariuss  Vizbulis        2.vieta     3-soļlēkšanā  -  12,66 m.
U-20 vecuma grupā  :
           Klinta  Bļusina                           2.vieta     Tāllēkšanā  -  5,88 m.

Vieglatlētikas nodaļas rezultāti

19.07.2018 - 14:13

Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 grupai
Ventspils, 29. – 30.06.2018.
Mariuss Linards Vizbulis – trīssoļlēkšana – 12,68 m – 1.vieta, tāllēkšana – 5,87 m – 2.vieta
Rihards Vembris – trīssoļlēkšana – 11,48 m – 3.vieta
Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 12,38 m – 4.vieta, šķēpa mešana – 43,69 m – 5.vieta
Ralfs Džonsons – trīssoļlēkšana – 10,98 m – 5.vieta
Saila Gūtšmite – augstlēkšana – 1,45 m – 7.vieta
Nikola Začesta – tāllēkšana – 4,92 m – 8.vieta
Vēl startēja Sanija Buta, Tīna Elizabete Vēvere, Rihards Robins Helmanis
Sportistus sagatavoja treneri Aldis Čākurs, Guntis Auziņš, Initra Rubena

Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām

02.07.2018 - 16:13

Saldus, 21. – 22.06.2018.

U-18

Krišs Aleksandrs Vasermans – tāllēkšana – 6,38 m – 4.vieta, trīssoļlēkšana – 12,92 m – 5.vieta

Elīza Lapiņa - 1500 – 5:23,48 – 5.vieta

U-20

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana –11,29 m – 4.vieta.

Artūrs Šuspāns – trīssoļlēkšana – 13,11 m – 6.vieta.

Sportistus sagatavoja treneri Guntis Auziņš, Initra Rubena

XII starptautiskās bērnu vieglatlētikas sacensības

02.07.2018 - 16:12

Lowice, 21.06.2018.

Starptautiskajās sacensībās, kur piedalījās Ungārijas, Slovākijas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas izlases, veiksmīgi Latvijas izlasē startēja Tukuma Sporta skolas jaunās vieglatlētes.

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 5,22 m – 2.vieta

Līva Latve – tāllēkšana – 4,50 m – 2.viete

Sportistes sagatavoja treneris Aldis Čākurs

Sportland kauss IV posms

22.06.2018 - 10:28

Saldus, 07.06.2018.

Pieaugušo grupā startēja:
Laura Laurita Ķergalve – tāllēkšana – 4,75 m – 6.vieta, 100 m sasniedza personīgo rekordu – 13,96 s.
Artūrs Šuspāns – tāllēkšana – 5,62 m – 8.vieta, 100 m sasniedza personīgo rekordu – 11,96 s.
Vēl U-18 grupā startēja Krišs Aleksandrs Vasermans.
Sportistus sagatavoja treneris Guntis Auziņš. 

Latvijas čempionāts U-14 grupā

22.06.2018 - 10:18

Latvijas čempionātā U-14 grupā veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.
Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 13,23 m – 1.vieta, šķēpa mešana – 30,04 m – 5.vieta.
Marta Anna Putene – tāllēkšana – 4,91 m – 2.vieta, augstlēkšana- 1,49 m – 2.vieta.
Nikola Brunenaua – tāllēkšana – 4,89 m – 3.vieta, augstlēkšana – 1,41 m- 8.vieta.
Vēl startēja Adrians Zimins un Kristers Zekunde.
Sportistus sagatavoja treneris Aldis Čākurs.

Rojas novada Sporta skolas vieglatlētikas sacensības U-16 vecuma grupā

21.05.2018 - 11:59

16.05. Rojas atjaunotajā stadionā notika pirmās oficiālās sacensības, kur piedalījās Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti

Lība Rosicka – 200 m – 29,2 s – 1.vieta

Nikola Začesta – tāllēkšana – 4,76 m – 1.vieta

Tīna Elizabete Vēvere – 100 m – 13,9 s – 2.vieta, tāllēkšana – 4,65 m – 3.vieta

Sanija Buta – tāllēkšana – 4,76 m – 2.vieta

Saila Gūtšmite – augstlēkšana – 1,40 m – 3.vieta

Rihards Vembris – tāllēkšana – 5,09 m  – 1.vieta

 

IAAF jauno vieglatlētu diena

14.05.2018 - 10:07

12.05. Ogrē veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

U - 16

Mariuss Linards Vizbulis – trīssoļlēkšana – 11,88 m – 1.vieta

Rihards Vembris – trīssoļlēkšana – 11,13 m – 2.vieta

Ralfs Džonsons – trīssoļlēkšana – 10,91 m – 3.vieta

Sanija Buta – trīssoļlēkšana – 10,36 m – 4.vieta

Saila Gūtšmite – trīssoļlēkšana – 9,17 m – 9.vieta

U – 20

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana – 11,09 m – 2.vieta

Artūrs Šuspāns – trīssoļlēkšana – 12,89 m – 2.vieta

Starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Kuldīgas kausi-2018” U-16; U-18 grupās

26.03.2018 - 11:31

Kuldīga, 17.03.2018.

Sacensībās piedalījās sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Latvijas.

U-16 grupa

Linards Mariuss Vizbulis – trīssoļlēkšana – 12,15 m – 1.vieta

Rihards Robins Helmanis – 60 m – 7,79 s – 2.vieta, 200 m – 26,39 s – 3.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 12,99 m – 3.vieta

Sanija Buta – trīssoļlēkšana – 10,59 m – 2.vieta

Vēl šajā grupā startēja Anete Bite, Saila Gūtšmite, Krista Ronberga, Megija Fridrihsone, Madars Čuhnovs.

U-18 grupa

Ventspils novada BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā U-14; U-16 grupās

13.03.2018 - 09:54

U-14 grupa

Marta Anna Putene – augstlēkšana – 1,55 m – 1.vieta, tāllēkšana – 5,03 m – 1.vieta

Ričards Tarvids – augstlēkšana – 1,55 m – 1.vieta, tāllēkšana – 4,73 m – 1.vieta

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 13,31 m – 1.vieta

Adrians Zimins – augstlēkšana – 1,40 m – 2.vieta

Vēl šajā grupā startēja Gustavs Mockus

U-16 grupa

Rihards Vembris – tāllēkšana – 5,41 m – 1.vieta

Sanija Buta – tāllēkšana – 5,07 m – 2.vieta

Nikola Začesta – 60 m - 8,55 s - 2.vieta

Sportland kauss II posms vieglatlētikā

13.03.2018 - 09:51

02.03., Rīga

Pieaugušo grupā

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,73 m – 2.vieta, 60 m – 7,92 s – 2.vieta

Laura Laurita Ķergalve – tāllēkšana – 4,83 m – 6.vieta

Vēl šajā grupā startēja Artūrs Šuspāns

U – 18 grupā

Krišs Aleksandrs Vasermans – tāllēkšana – 6,01 – 6.vieta

U – 14 grupā

Startēja Keita Dubrovska un Sanija Hohfelde

 

Treneri: A. Čākurs, G. Auziņš, J. Kožeurovs

Vieglatlētu starti februārī

26.02.2018 - 12:10

Rīgas jaunatnes čempionāts vieglatlētikā

23.02., Rīga

Elīza Lapiņa – 1500 m – 5:21,08 – 2.vieta

Vēl startēja Rolands Jansons, Krišs Aleksandrs Vasermans

Treneri: I. Rubena, G. Auziņš

 

Latvijas čempionāts U-16 grupā vieglatlētikā

24. – 25.02., Rīga

Sanija Buta – tāllēkšana – 5,00 m 7.vieta

Rihards Robins Helmanis – tāllēkšana – 5,92 m – 5.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 11,86 m – 6.vieta

Mariuss Linards Vizbulis – tāllēkšana – 5,85 m – 7.vieta, augstlēkšana – 1,66 m – 8.vieta

Latvijas čempionāts U-14 grupā

19.02.2018 - 10:31

11.02., Rīga

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 13,16 m – 1.vieta.

Nikola Brunenaua tāllēkšana – 4,92 m – 2.vieta, augstlēkšana – 1,49 m – 3.vieta.

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 4,72 m – 3.vieta, augstlēkšana – 1,35 m – 8.vieta

Rainers Čepulis – augstlēkšana – 1,40 m – 7.vieta

Vēl startēja Sonora Rasa, Kristers Zekunde, Adrians Zimins

Treneris: A. Čākurs.

Vieglatlētikas sacensības Ogrē U-10 grupai

14.02.2018 - 19:13

Ogres novada sporta centra atklātās vieglatlētikas sac.U-10. Startēja Valters Važa, Olivers Lučkovskis, Henrijs Bāliņš, Kristers Alksnis, Frederiks Šuspāns, Lote Jaunīte un Elza Poga. 
V.Važa-6.vieta 40m/barj.
4.vieta augstl.
O.Lučkovskis-24.v. 40m
19.v. 300m
L.Jaunīte- 29./30.v 40m
26.v. 300m
E.Poga- 40.v 40m
42.v 300m
H.Bāliņš- 28.v 40m
29.v 300m
F.Šuspāns- 31./32.v 40m
7./9.v. augstl.
K.Alksnis 35./36.v. 40m
4x150m stafete- starteja: Lučkovskis. Bāliņš. Šuspāns. Važa. 5.vieta.

Treneris Juris Kožeurovs un trenere Liene Gudriniece

Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 grupā

08.02.2018 - 13:58

02..-03.02., Kuldīgā

U – 18

Elīza Lapiņa – 1500 m – 5:19,65 - 3.vieta

Krišs Aleksandrs Vasermans – tāllēkšana – 5,72 m – 9.vieta

U – 20

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,64 m – 2.vieta

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana – 10,91m – 3.vieta

Vēl startēja Rainers Pičukāns

Treneri: A. Čākurs, G. Auziņš, I. Rubena

Valkas novada BJSS U-12, U-16 grupu divcīņas sacensības

05.02.2018 - 12:40

23.01., Valgā

U – 12

Paula Kadaka – lēkšanas divcīņa – 60 m – 9,47, tāllēkšana – 3,99 – 1.vieta

Evelīna Miltiņa – lēkšanas divcīņa – 60 m – 9,62, tāllēkšana – 4,01 – 2.vieta

Līva Latve – lēkšanas divcīņa – 60 m – 9,51, tāllēkšana – 3,93 – 3.vieta

Felicita Mīļā – vidējo distanču divcīņa – 60 m – 9,57, 300 m – 54,5 – 3.vieta

Vēl šajā grupā startēja Ance Začesta, Kārlis Blumbergs, Artuss Salenieks, Kristers Vorobjovs

U – 16

Aleksandrs Patriks Pašulis – mešanas divcīņa – 60 m – 8,76, lodes grūšana – 12,08 – 2.vieta

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U -16 grupā

05.02.2018 - 12:38

19.01.Talsos

Ketija Pone – 600 m – 2:10,6 – 1.vieta

Nikola Začesta – 60 m – 8,2 - 2.vieta

Anete Bite – tāllēkšana – 4,70 – 5.vieta

Lība Rosicka – tāllēkšana – 4,57 – 6.vieta

Madars Eduards Čuhnovs – 600 m – 1:54,7 – 1.vieta

Rihards Robins Helmanis – 60 m/b – 9,4 – 1.vieta, tāllēkšana – 5,66 – 2.vieta

Linards Mariuss Vizbulis – tāllēkšana – 5,75 – 1.vieta, augstlēkšana – 1,60 – 2.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 11,99 – 3.vieta

Ralfs Džonsons – tāllēkšana – 5,55 – 4.vieta

Sportland kausa izcīņa 1.posms vieglatlētikā

17.01.2018 - 10:38

13.01. Kuldīgā

U-16

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 11,19 m – 5.vieta

Sanija Buta – tāllēkšana – 4,78 m – 10.vieta

Ralfs Džonsons – tāllēkšana – 4,89 m – 9.vieta

Vēl šajā grupā startēja Megija Fridrihsone, Krista Ronberga, Renārs Šteinbergs

U-20

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,50 m – 3.vieta

Elīza Lapiņa – 1500 m – 5:29,68 – 6.vieta

Vēl startēja Laura Laurita Ķergalve, Artūrs Šuspāns

 

Treneri Aldis Čākurs, Guntis Auziņš, Initra Rubena, Juris Kožeurovs

Starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Valga – Valmiera” U-16, U-18, U-20 grupā

17.01.2018 - 10:30

12.01. Valgā startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U-16

Linards Mariuss Vizbulis – tāllēkšana – 5,59 m – 1.vieta, augstlēkšana – 1,66 m – 3.vieta

Rihards Robins Helmanis – 60 m/b – 9,42 s – 2.vieta, tāllēkšana – 5,49 m – 3.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 11,87 m – 2.vieta

Madars Eduards Čuhnovs – 1000 m – 3:11,02 – 2.vieta

Sanija Buta – 60 m/b – 10,45 s- 4.vieta, tāllēkšana – 4,70 m – 5.vieta

Vēl šajā grupā startēja Lība Rosicka, Nikola Začesta, Tīna Elizabete Vēvere

U-18

Vieglatlētu starti decembrī

04.01.2018 - 08:38

08. – 09.12. Klaipēdā notika Starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Manēžas kausi – 2017”, kur veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

U -18 grupā

Klinta Bļusina – 60 m – 7,89 s – 3.v., tāllēkšana – 5,57 m – 3.v.

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana – 11,22  m – 5.v.

Artūrs Šuspāns – trīssoļlēkšana – 12,94 m – 4.v., tāllēkšana – 5,67 m – 8.v.

U – 16 grupā

Nikola Brunenaua – tāllēkšana – 5,13 m – 3.v., augstlēkšana – 1,50 m – 8.v.

Elīza Lapiņa – 600 m – 1:49,90 – 7.v., 1000 m – 3:20,14 – 5.v.