Vieglatlētika

Vieglatlētikas rezultāti

07.05.2024 - 10:14

2. maijā Tukuma SS vieglatlēti startēja Iecavā.

U – 12 grupa

Ralfs Riekstiņš – 60 m - 9,31 s – 1.v.; 60 m/b – 11,36 s – 3.v.

Gustavs Birģelis – lodes grūšana – 9,11 m – 1.v.; 400 m – 1:23,33

Miķelis Amatnieks – 400 m – 1:19,03 – 3.v.; 60 m – 10,62 s

Ģirts Birģelis – 60 m – 10,20 s; 400 m – 1:22,00

Emanuels Dāvids Ozols – 60 m – 10,69 s; 400 m – 1:27,33

Sindija Anna Anikonova – 60 m – 10,42 s; 60 m/b – 13,72 s

M. Amatnieks, Ģ. Birģelis, G. Birģelis, R. Riekstiņš – 4x100 m staf. – 1:04,48 – 2.v.

U – 18 grupa

Annija Rasnača – 400 m/b – 1:06,66 – 1.v.

Vieglatlētikas rezultāti

01.04.2024 - 11:27

26.03. Tukuma SS jaunie vieglatlēti ziemas sezonu noslēdza  Ugālē.

Ralfs Riekstiņš – 60 m/b – 11,23 s – 1.v.; 60 m – 9,17 s – 4.v.

Mārtiņš Buta – 60 m/b – 11,29 s – 2.v.; 150 m – 26,45 s

Krišjānis Amatnieks – 600 m – 2:09,31 – 3.v.; 60 m – 10,22 s

Kristaps Miltiņš – 60 m/b – 11,52 s – 4.v.; tāllēkšana – 3,98 m – 4.v.

Marlēna Eva Putene – augstlēkšana – 1,10 m – 4.v; tāllēkšana – 3,33 m

Sindija-Anna Anikonova – 60 m – 10,49 s; 150 m – 28,69 s

Paula Zaperecka – 60 m – 11,79 s

Gustavs Birģelis – tāllēkšana – 3,56 m; 150 m – 26,25 s

Ģirts Birģelis – tāllēkšana – 3,27 m; 150 m – 26,80 s

Vieglatlētikas rezultāti

13.03.2024 - 10:31

9. martā Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Kuldīgā.

U-16 grupa

Artis Saldaks – trīssoļlēkšana – 11,27 m – 4.v.; 60 m – 8,11 s

Gustavs Gorodovičs – lodes grūšana – 8,32 m – 6.v.

Adrians Kristaps Bautra – trīssoļlēkšana – 9,73 m

Laura Feldmane – 60 m – 9,35 s; 200 m – 31,83 s

U-18 grupa

Samanta Gukļivska – trīssoļlēkšana – 11,03 m – 1.v.

Roberts Turķis – trīssoļlēkšana – 12,97 m – 1.v; augstlēkšana – 1,75 m – 3.v.

Kate Kadrija Slavinska – trīssoļlēkšana – 10,22 m – 5.v.; 60 m – 8,92 s

Paula Kadaka – 60 m – 8,67 s; 200 m – 29,77 s

Ance Začesta – 60 m – 8,83 s

Vieglatlētikas rezultāti

27.02.2024 - 12:12

ROBERTAM TURĶIM 2.VIETA BALTIJAS ČEMPIONĀTĀ U18 GRUPĀ.

 

24.februārī Lietuvā, Klaipēdā notika Baltijas čempionāts vieglatlētikā U-18 vecuma grupā, kur, Latvijas izlases sastāvā, trīssoļlēkšanā startēja Tukumnieks Roberts Turķis. Ar 13.45m tālu lēcienu Roberts izcīnīja 2. vietu. Apsveicam.

Vieglatlētikas rezultāti

27.02.2024 - 12:11

Sestdien Rīgas Sporta manēžā notika Latvijas Vieglatlētikas savienības X sportland jaunatnes kauss U14 vecuma grupai. Sacensībās startēja arī Tukuma Sporta skolas sportisti. Sacensībās medaļas netika izcīnītas, bet gūta laba pieredze un treniņa iespējas pirms šo ceturtdien un piektdien gaidāmā Latvijas čempionāta.

Sacensībās startēja:

Krišs Birkenšteins 60m, 300m

Martins Bisenieks 60m, Tāllēkšana

Ralfs Garoza 300m

Paula Jurēvica Lodes grūšana

Kristers Jēgers 60m, Tāllēkšana

Ronalds Kožeurovs 60m barjerskrējiens, Augstlēkšana, Tāllēkšana

Mārtiņš Pavlovičs 60m, 300m

Ralfs Raginskis 60m, Tāllēkšana

Vieglatlētikas rezultāti

27.02.2024 - 12:06

21. februārī Kuldīgas sporta manēžā notika KURZEMES SPORTA SKOLU DRAUDZĪBAS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ U12 vecuma grupām, kurās veiksmīgi startēja arī Tukuma Sporta skolas un Tukuma Vieglatlētikas kluba sportisti.

 

Pēteris Ozols 1.vieta 60m – 8,53s, 1.vieta Tāllēkšana – 4.39m,

Roberts Spirģis 1.vieta 60m barjerskrējiens – 10,83s, 2.vieta 60m – 8,98s, 3.vieta Tāllēkšana – 4,14m,

Mārtiņš Buta 2.vieta 10,51s, 60m barjerskrējiens 60m – 9,78s,

Elizabete Rēķe 3.vieta 60m – 9,66s, Tāllēkšana – 3,35m,

Kristaps Miltiņš 3.vieta 60m barjerskrējiens – 11,63s, Tāllēkšana – 3,59m,

Gustavs Birģelis 3.vieta Pildbumbas mešana – 12,57m, 200m – 35,60s,

Vieglatlētikas rezultāti

15.02.2024 - 10:05

Svētdien 11,februārī Rīgas Nacionālajā sporta manēža notika LVS Sportland kauss vieglatlētikā U10 un U12 vecuma grupām. 15 jaunie Tukuma Sporta skolas vieglatlēti devās uz sacensībām pēc medaļā, personīgiem rekordie un pieredzes.

Godalgotās vietas izcīnīja:1.vieta 4×100 metru stafetē U12 grupā Sastāvā- Ralfs Riekstiņš, Oskars Važa, Roberts Spirģis un Pēteris Ozols.Pēterim Ozolam 2.vieta 60m skrējienā – 8,62s, un 3.vieta tāllēkšanā – 4,49m.Robertam spirģim 4.vieta 4,46m, un 5.vieta 60m – 9,01s.

Vieglatlētikas rezultāti

15.02.2024 - 10:03

2024,gada 09.-10. februārī Valmieras J.Daliņa vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāts U18 un U20 vecuma grupām. Arī 11 Tukuma Sporta skolas audzēkņi bija izpildījuši kvalifikācijas normatīvus un ieguva tiesības startēt Latvijas čempionātā.

1.vietu U18 grupā trīsoļlēkšanā izcīnīja Roberts Turķis – 13,06m.2.vieta U20 grupā lodes grūšanā Alise ciemiņa – 11,45m.4.vietā 200m skrējienā ierindojās Annija Rasnača – 26.00s (trešai vietai zaudējot vien 0,06 sekundes simdaļas).4.vietā U20 grupā trīsoļlēkšanā Kristiāna Vegnere, ar personīgo rekordu, 11,43m (līdz 3.vietai pietrūka 14cm)

Vieglatlētikas rezultāti

30.01.2024 - 09:50

27.janvārī Valmieras Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā tika uzsākta Latvijas čempionātu ziemas sezona vieglatlētikā ar daudzcīņas sacensībām. U14 grupas daudzcīņā piedalījās arī divi Tukuma Sporta skolas un Tukuma Vieglatlētikas kluba audzēkņi Jēkabs Sokolovs un Ronalds Kožeurovs. Šis bija puišu pirmais Latvijas čempionāts viņu karjerā. Zēni startēja 60m/barjerskrējienā, tāllēkšanā, augstlēkšanā, lodes grūšanā un 1000m skrējienā. U14 grupā piedalās sportisti, kuri dzimuši 2011. un 2012.gadā. Kopvērtējumā R.Kožeurovs ierindojās 12.vietā, bet J.Sokolovs 17.vietā. (Starp 2012.g. R.Kožeurovs 3.vieta, J.Sokolovs 5.vieta)

Vieglatlētikas rezultāti

15.01.2024 - 09:30

11.janvārī Valmieras vieglatlētikas manēžā norisinājās Valmieras Sporta skolas atklātās sacensības daudzcīņā U 12 un U14 vecuma grupām. Sportisti startēja 60m/barjerskrējienā, tāllēkšanā, lodes grūšanā, augstlēkšanā un 600/1000m skrējienos.U 12 vecuma grupā, no 21 dalībnieka, pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja Roberts Spirģis. Šajā pašā vecuma grupā meitenēm Elizabete Rēķe 17.vieta un Emīlija Bērziņa 19. vieta.U14 grupā Ronalds Kožeurovs 9.vieta un Jēkabs Sokolovs 13.vieta

Sportistus sagatavoja: Liene Gudriniece un Juris Kožeurovs

Vieglatlētikas rezultāti

09.01.2024 - 10:29

04.01. Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti startēja Ugālē, kur notika Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U 16 vecuma grupā.

Olivers Lučkovskis – lodes grūšana – 11,09 m – 2.v.; 60 m – 8,45 s

Artis Saldaks – trīssoļlēkšana – 11,29 m – 3.v.; augstlēkšana – 1,55 m – 3.v.

Valters Važa – lodes grūšana – 10,10 m – 4.v.; 60 m – 7,92 s – 5.v.

Frederiks Šuspāns – 60 m – 8,08 s – 8.v.

Mārtiņš Zauers – 800 m – 2:52,76 – 6.v.; 60 m – 8,81 s

Alekss Kārkliņš – lodes grūšana – 7,69 m – 9.v.; 60 m – 8,89 s

Roberts Bahs – 60 m – 9,62 s

Evita Zaharova – 800 m – 3:03,40 – 7.v.

Vieglatlētikas rezultāti

09.01.2024 - 10:25

2024.gada 05. un 06. janvārī Valmieras vieglatlētikas manēžā notika Starptautiskas sacensības vieglatlētikā “Valmiera-Valga” četrās vecuma grupās U14, U16, U18 un U20. Kopumā sacensībās piedalījās ap 900 sportistu. Arī Tukuma Sporta skolas sportisti piedalījās sacensībās.U 14 grupā:Ralfs Garoza 1000m 3:43,84s Ronalds Kožeurovs 60m barjerskrējiens – 10.78s, Augstlēkšana – 1.25m, Tāllēkšana – 4.04mRalfs Raginskis 60m -9.71s, Tāllēkšana – 3.72mJēkabs Sokolovs 60m – 9.51s, 60m barjerskrējiens – 10.93s, Tāllēkšana – 3.90mEmīls Upīts 60m – 9.09s, 200m 30.57sJēkabs Gustavs Zīrups 60m – 8.92s, 200m 30.61sVeronika Kurilenko 60m – 9.30s, 200m 31.87s

Vieglatlētikas rezultāti

18.12.2023 - 12:11

09.12. Valmierā notika vieglatlētikas sacensības „Ziemassvētku kauss U-14”, kur piedalījās Tukuma SS jaunie vieglatlēti.

Ronalds Kožeurovs – tāllēkšana – 4,24 m – 5.v., augstlēkšana – 1,30 m – 6.v.,

                                    60 m/b – 10,76 s – 8.v.

Jēkabs Gustavs Zīrups – 60 m – 8,87 s – 6.v., tāllēkšana – 3,92 m

Emīls Upīts – 60 m – 9,00 s – 8.v., 300 m – 50,21 s

Martins Bisenieks – tāllēkšana – 4,15 m – 8.v., 60 m/b – 11,21 s

Ralfs Garoza – 60 m – 9,60 s, 300 m – 50,60 s

Valters Nagliņš – 60 m – 10,23 s, tāllēkšana – 3,46 m

Rūta Skavronska-Krūziņa – 60 m – 9,19 s, lodes grūšana – 7,74 m

Vieglatlētikas rezultāti

18.12.2023 - 12:11

10.12. Kuldīgas novada atklātajā čempionātā startēja Tukuma SS vieglatlēti.

Ričards Tarvids – augstlēkšana – 1,85 m – 2.v.

Roberts Turķis – tāllēkšana – 6,14 m – 3.v.

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,85 m – 5.v.

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 4,68 m

Samanta Gukļivska – tāllēkšana – 4,61 m

Vieglatlētikas rezultāti

18.12.2023 - 12:10

08.12. Talsos notika Talsu novada SS sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām, kur piedalījās Tukuma SS vieglatlēti.

U-18 grupa

Roberts Turķis – tāllēkšana – 6,33 m – 2.vieta, 60 m/b – 9,31 s – 5.v.

Reinis Šulcs – 60 m – 7,57 s – 4.v.

Kristers Vorobjovs – 60 m – 8,21 s, tāllēkšana – 4,73 m

Samanta Gukļivska – 60 m – 8,58 s – 5.v., tāllēkšana – 4,87 m – 4.v.

Sanija Hohfelde – lodes grūšana – 8,52 m – 6.v.

Sonora Rasa – 60 m – 8,68 s

Evelīna Miltiņa – 60 m – 9,01 s, tāllēkšana – 4,80 m

U-20 grupa

Ričards Tarvids – augstlēkšana – 1,80 m – 1.v.

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 10,82 m – 1.v.

Vieglatlētikas rezultāti

18.12.2023 - 12:09

16.12. Ventspilī notika vieglatlētikas sacacensības „Ziemassvētku kauss 2023”, kur U-18 grupā startēja Tukuma SS vieglatlēti.

Samanta Gukļivska – tāllēkšana – 5,07 m – 3.v., 60 m – 8,49 s – 4.v.

Paula Kadaka – tāllēkšana – 5,00 m – 5.v.

Ance Začesta – tāllēkšana – 4,98 m – 6.v.

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 4,84 m – 8.v.

Patrīcija Grase – 60 m – 9,19 s – 9.v.

Evelīna Miltiņa – tāllēkšana – 4,45 m – 11.v.

Roberts Turķis – tāllēkšana – 6,04 m – 3.v.

Vieglatlētikas rezultāti

06.12.2023 - 10:43

2023.gada 01.-02.decembrī Lietuvas pilsētā Klaipēdā norisinājās starptautiskās vieglatlētikas sacensības “MANIEŽO TAURĖ-2023”, kurās piedalījās Tukuma Sporta skolas sportisti U18 un U20 vecuma grupās.

U 18 grupā:

Annija Rasnača 1.vieta 200m – 25.66s (izskriets Meistara kandidāta rezultāts) un 1.vieta 60m – 7.87s,

Paula Kadaka 2.vieta tāllēkšanā – 5.01m, 60m – 8.77s,

Kate Kadrija Slavinska 2.vieta trīsoļlēkšanā – 10.70m, tāllēkšanā – 4.49m,

Ance Začesta tāllēkšana – 4.65m, 60m – 8.75s,

Patrīcija Grase 60m – 9.05s, 200m – 30.20s,

Madara Pavloviča tāllēkšana – 3.45m, 60m – 9.92s,

U 20 grupā:

Vieglatlētikas rezultāti

15.06.2023 - 13:38

13.06. Tukuma SS mazie vieglatlēti veiksmīgi noslēdza sezonu Rojā.

U-10

Ralfs Riekstiņš – 60 m – 9,2 s – 2.v.

Kristaps Miltiņš – tāllēkšana – 3,89 m – 3.v.

Kitija . Brīvniece – 300 m – 1:02,8 – 2.v.

U-12

Jēkabs Gustavs Zīrups – 60 m – 8,8 s – 1.v.; tāllēkšana – 4,50 m – 1.v.

Kristers Jēgers – tāllēkšana – 4,24 m – 3.v.; 60 m – 9,2 s – 2.v.

Gustavs Birģelis – bumbiņas mešana – 39,45 m – 1.v; pildbumbas mešana – 11,46 m – 2.v.

Vieglatlētikas rezultāti

12.06.2023 - 15:57

08.06. Kuldīgā notika Kuldīgas novada SS sacensības vieglatlētikā U-10 un U-12 vecuma grupām.

U-10

Ralfs Riekstiņš – 60 m – 9,25 s – 1.v.

Kristaps Miltiņš – tāllēkšana – 3,90 m – 1.v.

Vēl startēja K. Brīvniece.

U-12

Jēkabs Gustavs Zīrups – 60 m – 8,76 s – 1.v.; tāllēkšana – 4,04 m – 2.v.

Kristers Jēgers – tāllēkšana – 4,09 m – 1.v.; 60 m – 8,95 s – 2.v.

Mārtiņš Buta – tāllēkšana – 3,87 m – 3.v.

M. Buta, J. G. Zīrups, R. Raginskis, K. Jēgers – 4×100 m stafete – 1:03,92 – 1.v.

Vēl startēja E. Glāzniece, M. Zaharova, K. Lapiņa, P. Jurēvica, M. E. Putene,

E. D. Ozols, G. Birģelis.

Vieglatlētikas rezultāti

12.06.2023 - 15:56

2023.gada 09. jūnijā Jelgavā norisinājās Latvijas vieglatlētikas savienības Sportland kauss 5.posms.

U 16.grupā godalgotās vietas ieguva:

3.vieta Paula Kadaka Tāllēkšana 5.19m;

3.vieta Frederiks Šuspāns 110 m/b 16.70s;

4.vieta Kate Kadrija Slavinska Tāllēkšana 5.05m

Vēl startēja: Elīza Eikena 200m 30.02s, Agris Ritenis 200m 27.88s un Tāllēkšana 5.19m;

 

Pieaugušo konkurencē:

3.vieta Rihards Robins Helmanis Tāllēkšana 6.75m

5.vieta Ričards Tarvids Augstlēkšana 1.76m.

Rezultāti: https://athletics.lv/lv/event/39121/competitions

 

Vieglatlētikas rezultāti

12.06.2023 - 15:55

10. un 11. jūniā Valmierā J.Daliņa stadionā norisinājās Latvijas čempionāts daudzcīņās, kurās piedalījās arī Tukuma sporta skolas sportisti. Meitenēm divu dienu laikā ir jāstartē septiņās disciplīnās.U16 vecuma grupā Kristiāna Gudriniece100m barjeras – 16.45s, Augstlēkšana – 1.48m, Lodes grūšana – 7.52m, 200m – 28.11s, Tāllēkšana – 5.03m, Šķēpa mešana – 30.08m, 800m – 2:56.38s. Punkti kopā:3694 un 14. vieta.U18 vecuma grupā Kristiāna Vegnere100m barjeras – 16.03s, Augstlēkšana – 1.52m, Lodes grūšana – 8.59m, 200m – 29.01s, Tāllēkšana – 4.93m, Šķēpa mešana – 28.76m, 800m – 2:55.87s. Punkti kopā:3743 un8.vieta.

Vieglatlētikas rezultāti

12.06.2023 - 15:53

07.06. Rojā notika Rojas SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-18 grupām.

U-14

Gustavs Gorodovičs – lodes grūšana – 9,15 m – 1.v.

Artis Saldaks – tāllēkšana – 4,94 m – 2.v.; 200 m – 27,6 s – 2.v.

Līva Brūkle – 200 m – 31,5 s – 2.v.

Enija Viktorija Grigorjeva – 200 m – 32,7 s – 3.v.

Tīna Brīvniece – 600 m – 2:29,6 – 3.v.

Vēl startēja K.K.Brauere, M. Bisenieks, A. K. Bautra.

U-18

Līva Latve – tāllēkšana – 5,22 m – 1.v.

Vieglatlētikas rezultāti

08.06.2023 - 08:18

01.06. Tukuma SS jaunies vieglatlēti veiksmīgi startēja Jelgavā.

2012. gadā dzimušie

Jēkabs Gustavs Zīrups – 60 m – 8,81 s – 1.v.; augstlēkšana – 1,15 m – 5.v.

Kristers Jēgers – 60 m – 9,19 s – 4.v.; tāllēkšana – 3,88 m – 4.v.

Vēl šajā grupā startēja R. Raginskis 60 m un augstlēkšanā, V. Nagliņš 60 m un bumbiņas mešanā.

 

2011. gadā dzimušie

Līva Brūkle – 300 m – 51,65 s – 6.v.

Karlīna Krista Brauere – bumbiņas mešana – 36,10 m – 8.v.

Vēl šajā grupā startēja R. Jēkabsons 60 m un 300 m.

 

2010 gadā dzimušie

Vieglatlētikas rezultāti

16.05.2023 - 11:30

12.05. Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti startēja Bauskā un sasniedza labus rezultātus.

U-14 grupa

Artis Saldaks – 80 m/b – 12,83 s – 1.v.; augstlēkšana – 1,58 m – 1.v.

Adrians Kristaps Bautra – augstlēkšana – 1,30 m – 6.v. 80 m/b – 14,76 s – 10.v.;

U-16 grupa

Kate Kadrija Slavinska – augstlēkšana – 1,50 m – 1.v.; tāllēkšana – 4,80 m – 5.v.

Paula Kadaka – tāllēkšana – 5,08 m – 3.v.

Ance Začesta – tāllēkšana – 4,72 m – 8.v.

Vēl startēja P. Grase – 100 m un M. Pavloviča – 100 m.

Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs un G. Auziņš.

Vieglatlētikas rezultāti

23.03.2023 - 08:40

21.martā Ugāles vieglatlētikas manēžā norisinājās Ventspils novada Bērnu jaunatnes Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U12 vecuma grupā, kurās Tukuma novada jaunie vieglatlēti sasniedza jaunus personiskos rekordus un medaļas.

Tukuma sportisti aizņēma visu pjedestālu:

60m skrējienā – 1.vieta Pēteris Ozols 8.80s, 2.vieta Emīls Upīts 9.12s un 3.vieta Kristers Jēgers 9.29s;

Tāllēkšanā – 1.vieta Pēteris Ozols 4.36m, 2.vieta Ronalds Kožeurovs 4.25m, 3.vieta Kristers Jēgers 4.12m;

Augstlēkšanā – 1.vieta Ronalds Kožeurovs 1.28m, 2.vieta Jēkabs Gustavs Zīrups 1.20m, 3.vieta Mārtiņš Buta 1.20m;

Vieglatlētikas rezultāti

18.03.2023 - 19:57

2023.gada 10.martā Talsos norisinājās sacensības jaunajiem vieglatlētiem, kur Tukuma sporta skolu pārstāvēja ļoti prāvs dalībnieku skaits – 30 dalībnieki. Sacensības norisinājās divās vecuma grupās U-10 (2014. 2015.gados dzimušie) un U-12 (2012.2013.gados dzimušie). Tika izcīnītas arī vairākas godalgotās vietas:U-12 vecuma grupā:60m sprintā zēniem 1.vietā Pēteris Ozols 8,50s, 2.vietā Emīls Upīts 8,92s, 3.vietā Kristers Jēgers 9,05s.

Vieglatlētikas rezultāti

13.02.2023 - 09:04

05.februārī Liepājas sporta manēžā, gatavojoties Latvijas čempionātam, Tukuma vieglatlēti startēja Liepājas čempionātā.

Sonora Rasa 60m 8.56s 1.vieta;

Kristers Šteinbergs 60m 7.64s 1.vieta, Trīssoļlēkšana 11.98m 5.vieta;

Alise Ciemiņa Lodes grūšana 11.18m 2.vieta;

Saila Gūtšmite Augstlēkšana 1.55m 2.vieta;

Reinis Šulcs 60m 7.65s 2.vieta, 200m 25.14s 4.vieta;

Līva Latve Trīssoļlēkšana 11.09m 3.vieta, 200m 29.55s;

Mārtiņš Račis 60m 7.74s 4.vieta, 200m 26.48s;

Kristiāna Vegnere Trīssoļlēkšana 10.74 5.vieta

Kārlis Ķiršakmens Trīssoļlēkšana 11.07m 6.vieta;

Adrians Pukne 60m 7.80s 7.vieta, 200m 26.42s;

Vieglatlētikas rezultāti

13.02.2023 - 09:00

2023.gada 3. – 4.februārī Kuldīgas sporta manēžā Latvijas čempionātā startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti un sasniedza atzīstamus rezultātus.

U-14 grupa

Artis Saldaks – augstlēkšana – 1,35 m – 6.v., 60 m/b – 10,32 s – 7.v.

Adrians Kristaps Bautra – 60 m/b – 10,96 s, kas ir sportista jauns personīgais rekords.

U-16 grupa

Annija Rasnača – 60 mb – 9,37 s – 4.v., 400 m – 1:03,25 – 5.v.

Kristiāna Gudriniece – trīssoļlēkšana – 10,38 m – 8.v., 60 m/b – 9,99 s

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,91 m – 8.v.

Frederihs Šuspāns – 60 m/b – 9,47 s – 4.v.

Kate Kadrija Slavinska – trīssoļlēkšana – 10,05 m

Vieglatlētikas rezultāti

13.02.2023 - 08:57

10. un 11. februārī Valmieras vieglatlētikas manēža notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U18 un U20 grupām. Arī 10 Tukuma Sporta skolas un Tukuma Vieglatlētikas kluba sportisti izpildīja kvalifikācijas normatīvus un saņēma iespēju cīnīties par Latvijas čempionāta titulu.

U 20 grupā:

Alise Ciemiņa Lodes grūšana 4.vieta 11.19m;

Saila Gūtšmite Augstlēkšana 4.vieta 1.56m;

Rihards Robins Helmanis Tāllēkšana 4.vieta.

U18 grupa:

Kristers Zekunde Trīssoļlēkšana 2.vieta 12.78m;

Roberts Turķis Trīssoļlēkšana 3.vieta 12.35m;

Līva Latve Trīssoļlēkšana 4.vieta 11.26m;

Mārtiņš Račis 60m 7.71s;

Vieglatlētikas rezultāti

19.01.2023 - 09:04

14.janvārī Liepājā notika Latvijas vieglatlētikas savienības X sportland kausss 1.posms. Gatavojoties Latvijas čempionātiem šeit bija iespējams izpildīt kvalifikācijas normatīvus čempionātam. Pie godalgotām vietām tika U16 grupā: Ance Začesta trīssoļlēkšana 10.51m izcīnīja 3.vietu; Frederiks Šuspāns 60 m/barjerās 9.51s 4.vieta; Kate Kadrija Slavinska trīssoļlēkšana 10.25m 5.vieta

Vēl startēja Elīza Eikena 200m, Kristiāna Gudriniece 200m un 60m/barjeras, Annija Rasnača 60m/barjeras. Pieaugušo konkurencē LČ normatīvus un personīgos rekordus sasniedza: Kristers Šteinbergs 60m barjerskrējiens un tāllēkšana.

Sportistus sagatavoja: L.Gudriniece, A.Čākurs, J.Kožeurovs

Vieglatlētikas rezultāti

19.01.2023 - 08:56

2023. gada 05. janvārī Ugāles manēžā startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti, Ventspils novada BJSS atklātās vieglatlētikas sacensības U-16 grupai.Kristiāna Gudriniece – tāllēkšana – 4,80 m – 2.vieta; 60 m/b – 10,80 s – 3.vieta.Frederiks Šuspāns – tāllēkšana – 4,71 m – 5.vieta.Olivers Lučkovskis – lodes grūšana – 9,67 m – 6.vieta.Vēl startēja M. Pavloviča, A. Kožurova, E. Eikena, R. Kacēviča, M. Zauers, V. Važa, R. Bahs.Sportistus sagatavoja: Liene Gudriniece, Guntis Auziņš, Juris Kožeurovs.

Rezultāti: https://athletics.lv/lv/event/39160/competitions

AIZVADĪTS MAZAIS ZIEMASSVĒTKU LĒCĒJU KAUSS UN DAUDZCĪŅA

21.12.2022 - 13:56

20.decembrī Tukuma sporta Hallē notika Mazais Ziemassvētku lēcēju kauss un daudzcīņa. Lēcēju kausā piedalījās U12 (2012-2013 gadā dzimušie bērni), kuri startēja tāllēkšanā no vietas un 5-soļu lēkšanā un uzvarētājs tika noteikts abu disciplīnu summu kopvērtējumā.Meitenēm uzvarēja: Kitija Jansone, 2.vieta Elīza Beatrise Leice, 3.vieta Kate Lapiņa (Tukuma sporta skola) Zēniem uzvarēja: Jēkabs Sokolovs, 2.vieta Ralfs Garoza, 3.vieta Kristers Jēgers - visi no Tukuma sporta skolas.

IEMASSVĒTKU KAUSU IZCĪŅA VIEGLATLĒTIKĀ U-18 UN U-20 GRUPAI ARĪ VENSPILĪ

21.12.2022 - 13:54

Arī 2022. gada 17.decembrī Ventspilī Ziemassvētku kausu izcīņā startēja U-18 un U-20 grupu vieglatlēti.U-18Samanta Gukļivska – tāllēkšana – 5,12 m – 1.vieta.; 60 m – 8,32 s – 2.vieta.Līva Latve – tāllēkšana – 4,99 m – 2.vieta.Roberts Turķis – tāllēkšana – 5,38 m – 5.v.; augstlēkšana – 1,65 m – 5.v.Vēl šajā grupā startēja S. Hohfelde, K. Vegnere, A. Pukne, K. Vorobjovs, R. Šplīts, K. Polis.U-20Tukuma vieglatlētikas kluba pārstāvis Rihards Robins Helmanis – tāllēkšana – 6,40 m – 1.vieta.Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs, G. Auziņš, I. Rubena, J. Kožeurovs,L. Gudriniece.

ZIEMASSVĒTKU KAUSS VIEGLATLĒTIKĀ VALMIERĀ

21.12.2022 - 13:50

Valmierā 2022 gada 16.decembrī notika Ziemassvētku kausu izcīņa U-16 grupā vieglatlētā. Sacensībās piedalījās Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.Veiksmīgu startu un atpaliekot no pirmās vietas nieka 0,01 sekundi Frederiks Šuspāns – 60 m/b – 9,31 s – izcīnīja 2.vietu.Ance Začesta – tāllēkšana – 4,67 m – 7.v.Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 4,63 m – 8.v.Vēl startēja P. Kadaka, A. Kožurova, P. Grase, A. M. Brauere, M. Pavloviča,L. Feldmane, O. Lučkovskis.Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs, G. Auziņš, J. Kožeurovs, l. Gudriniece.

Rezultāti: https://athletics.lv/lv/event/38978/competitions

Tukuma SS vieglatlēti veiksmīgi noslēdz 2022. gadu.

21.12.2022 - 10:16

16.12.Valmierā Ziemassvētku kausu izcīņā startēja U-16 grupas vieglatlēti.

Frederiks Šuspāns – 60 m/b – 9,31 s – 2.v.

Ance Začesta – tāllēkšana – 4,67 m – 7.v.

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 4,63 m – 8.v.

Vēl startēja P. Kadaka, A. Kožurova, P. Grase, A. M. Brauere, M. Pavloviča,

L. Feldmane, O. Lučkovskis.

Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs, G. Auziņš, J. Kožeurovs, l. Gudriniece.

 

17.12. Ventspilī Ziemassvētku kausu izcīņā startēja U-18 un U-20 grupu vieglatlēti.

U-18

Samanta Gukļivska – tāllēkšana – 5,12 m – 1.v.; 60 m – 8,32 s – 2.v.

Vieglatlētikas rezultāti

15.12.2022 - 11:23

09.12. Talsos labus rezultātus uzrādīja Tukuma SS  vieglatlēti.

U - 18 grupa

Samanta Gukļivska – tāllēkšana – 5,00 m – 1.v.; 60 m – 8,23 s – 2.v.

Sonora Rasa – tāllēkšana – 4,90 m – 2.v.;

Mārtiņš Račis – 60 m – 7,74 s – 3.v.

Kristers Šteinbergs – 60 m/b – 9,40 s – 4.v.; tāllēkšana – 5,05 m – 6.v.

Krišjānis Polis – tāllēkšana – 5,21 m – 5.v.

Vēl startēja M. Strazdiņa,  R. Šulcs, A. Pukne, K. Vorobjovs.

U – 20 grupa

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 11,11 m – 1.v.; tāllēkšana – 4,08 m – 5.v.

Olimpiskā čempiona Jāka Udmē balvu izcīņa trīssoļlēkšanā

15.12.2022 - 11:21

10.12. Tukuma SS vieglatlēti startēja Tartu un uzrādīja atzīstamus rezultātus.

12 gadīgo grupā

Artis Saldaks                         9,45 m                         3.v.

Adrians Kristaps Bautra      9,14 m                         4.v.

13 gadīgo grupā

Raimonds Turķis                  9,40 m                         1.v.

14 gadīgo grupā

Kate Kadrija Slavinska        10,64 m                       2.v.

15 gadīgo grupā

Samanta Gukļivska              11,15 m                       2.v.

Vieglatlētikas rezultāti

08.12.2022 - 09:09

02.12. Talsos labus rezultātus uzrādīja Tukuma SS jaunie vieglatlēti.

Paula Kadaka – tāllēkšana – 5,10 m – 1.v.

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 4,98 m – 2.v.; 60 m/b – 10,36 s – 5.v.

Agris Ritenis – tāllēkšana – 5,12 m – 2.v.; 60 m – 8,26 s – 5.v.

Artūrs Ciemiņš – lodes grūšana – 10,22 m – 3.v.

Vēl startēja E. Eikena, R. Kacēviča, P. Grase, A. M. Brauere, Z. Āboliņa, R. Turķis, V. Važa.

Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs,  G. Auziņš, J. Kožeurovs, L. Gudriniece.

Vieglatlētikas rezultāti

29.11.2022 - 10:14

Kuldīgas novada SS sacensības vieglatlētikā U-16 grupai

 

23.11. Kuldīgā labi startēja Tukuma SS vieglatlēti.

Annija Rasnača -  60 m – 8,21 s – 2.v.; 200 m – 27,92 s – 3.v.

Frederiks Šuspāns – 60 m/b – 9,62 s – 1.v.; trīssoļlēkšana – 10,41 m – 3.v.

Kate Kadrija Slavinska – trīssoļlēkšana – 10,79 m – 4.v.

Raimonds Turķis – tīssoļlēkšana – 9,79 m – 5.v.

Olivers Lučkovskis – lodes grūšana – 8,91 m – 6.v.

Vēl startēja P. Kadaka, A. Začesta, E. Eikena, A. Kožurova,

E. Zaharova, L. Feldmane,  A. M. Brauere, M. Pavloviča, Z. Āboliņa, M. Amatnieks.

Jauno vieglatlētu sasniegumi Kuldīgā

15.11.2022 - 11:07

 

10.11. Kuldīgā notika Kuldīgas novada Sporta skolas cacensības vieglatlētikā U-12 grupai, kur labus rezultātus uzrādīja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

Rūta Skavronska-Krūziņa – 60 m – 9,19 s – 1.v.; tāllēkšana – 3,95 m – 1.v.

Paula Jurēvica – pildbumbas mešana – 8,11 m – 3.v.

Pēteris Ozols – 60 m – 8,86 s – 1.v.; tāllēkšana – 3,82 m – 2.v.

Ronalds Kožeurovs – tāllēkšana – 3,87 m – 1.v.

Ralfs Garoza – 300 m – 52,48 s – 1.v.

Jēkabs Gustavs Zīrups – 60 m - 9,10 s – 2.v.

Rojas SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 un U-18 grupā.

30.09.2022 - 10:42

29.09. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Rojā un sasniedza labus rezultātus.

U – 16

Samanta Gukļivska – 100 m – 13,54 s – 1.v., tāllēkšana – 4,95 m – 1.v.

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,82 m – 2.v.

Ešlija Vītola – lodes grūšana – 7,44 m – 3.v.

Kristers Vorobjovs – 100 m – 12,98 s – 3.v., lodes grūšana – 10,59 m – 1.v.

Vēl šajā grupā startēja E. Miltiņa tāllēkšana, E. Eikena tāllēkšana  P. Grase 100 m, tāllēkšana, M. Pavloviča 100 m, tāllēkšana, M. Strazdiņa 100 m.

U-18

Vieglatlētikas rezultāti

21.07.2022 - 12:43

2022.gada 16.-17.jūlijā Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisinājās Baltijas komandu čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 vecuma grupās. No Tukuma sporta skolas uz šo čempionātu Latvijas izlases sastāvā devās Alise Ciemiņa lodes grūšanā un Marta Anna Putene tāllēkšanā. Alise Ciemiņa starp Baltijas jaunietēm ierindojās 3.vietā ar rezultātu 13,21m, savukārt Marta Anna Putene 4.vietā ar rezultātu 5.55m.Kopvērtējumā Latvija izcīnīja 2.vietu.

Vieglatlētikas rezultāti

21.07.2022 - 12:40

09. un 10. julijā Jelgavā notika Latvijas čempionāts U18 un U20 vecuma grupām. Arī Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti bija izpildījuši normatīvus un ieguva tiesības startēt Latvijas čempionātā. Katras disciplīnas divi labākie sportisti tālāk dosies Latvijas izlases sastāvā uz Baltijas komandu čempionātu, kas notiks Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Šo iespēju nopelnīja Alise Ciemiņa, kura lodes grūšanā bija nepārspēta un ar rezultātu 13.01m izcīnīja 1.vietu. Marta Anna Putene tāllēkšanā ar rezultātu 5.61m ierindojās 2.vietā. Trīsoļlēkšanā 11.92m un piekāpjoties vien 1cm palika 3.vietā. 

U 18 grupa

Sanija Hohfelde - 100m 14.07s.

Vieglatlētikas rezultāti

06.07.2022 - 14:26

05.jūlijā Baldonē notika Latvijas čempionāts U 14 vecuma grupā, kurā startēja arī Tukuma un Kandavas Sporta skolas jaunie vieglatlēti. Šajās sacensībās, katrā disciplīnā, pirmie trīs dalībnieki iegūst tiesības piedalīties, Latvijas izlases sastāvā, starptautiskās sacensībās “Athletics Unlimited Games”, kas no 11. līdz 15. augustam norisināsies Polijā un pasākums ir ar mērķi sniegt bērniem (2009.-2010. gadā dzimušiem zēniem un meitenēm) pieredzi dalībai starptautiskās sadraudzības sacensībās stadionā, kuras balstās uz vieglatlētikas disciplīnu elementiem, veidojot grandiozu sporta festivālu.

Vieglatlētikas rezultāti

30.06.2022 - 12:04

28.jūnijā Ogrē 30 grādu karstumā Tukuma jaunie vieglatlēti piedalījās Ogres novada Sporta centra atklātajās sacensībās vieglatlētikā U14 grupai. Cīnoties ar saviem pretiniekiem, personīgiem rekordiem un karstumu, godalgoto vietu izcīnīja Frederiks Šuspāns, kurš 80m/barjerotā distancē ar rezultātu 13.64s kāpa uz goda pjedestāla 3.pakāpiena. F.Šuspāns 80m skrējienā, iekļūstot finālā, 6.vieta. 80m finālā meitenēm iekļuva arī Alise Kožurova, kura ar rezultātu 11.19s izcīnīja 5.vietu. A.Kožurova startēja arī 300m, rezultāts 49.14s.

Vēl startēja:

Alise Spirģe 80m 12.44s un 300m 53.40s

Rēzija Kacēviča 80m 12.87s un 300m 56.14s

Rojas SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-10 un U-12 vecuma grupām.

29.06.2022 - 06:41

15.06. Tukuma sporta skolas jaunie vieglatlēti startēja Rojā.

U-10 grupa

Mārtiņš Buta – tāllēkšana – 3,49 m – 5.vieta.

Poļina Beļajeva – 60 m – 10,0 s – 9.vieta.

Kristaps Miltiņš – tāllēkšana – 3,07 m – 10.vieta.

Vēl šajā grupā startēja M. E. Putene, K. Brīvniece.

U-12 grupa

Martins Bisenieks – 60 m – 9,0 s – 2.vieta; tāllēkšana – 4,07 m – 3.vieta.

Jēkabs Gustavs Zīrups – 60 m – 9,2 s – 5.vieta; tāllēkšana – 3,98 m – 4.vieta.

Karlīna Krista Brauere – tāllēkšana – 3,89 m – 5.vieta.

Vieglatlētikas rezultāti

06.06.2022 - 10:32

04.jūnijā 2022.g. Saldū notika Latvijas vieglatlētikas savienības rīkotais Sportland kauss 5.posms. Sacensībās piedalījās sportisti U18 un pieaugušo konkurencē. Tāllēkšanā U 18 grupā Marta Anna Putene ar 5.51m tālu lēcienu izcīnīja uzvaru. Kristiāna Vegnere aizlecot 4.71m ierindojās 11.vietā K.Vegnere startēja arī lodes grūšanā izcīnot 7 vietu ar personīgo rekordu 9.01m.

Pieaugušo konkurencē tāllēkšanā startēja Rihards Robins Helmanis, kurš arī labojot savu personīgo rekordu 6.75m ierindojās 2.vietā.

Sportistus sagatavoja Liene Gudriniece, Juris Kožeurovs un Aldis Čākurs.

Vieglatlētikas rezultāti

01.06.2022 - 09:54

31. maija pēdējā skolas dienā Jelgavā notika starptautiskās sacensības vieglatlētikā bērniem, kurā piedalījās arī Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti. Lielisku rezultātu un pirmo vietu 60 m/b ar rezultātu 10.39s izcīnīja Frederiks Šuspāns, kurš arī 300m ar rezultātu 46.92s ierindojās 3 vietā. Artis Saldaks augstlēkšanā pārlecot augstumu 1.30m izcīnīja 2.vietu. Valters Važa ar 55m tālu bumbiņas metienu izcīnīja 2.vietu. V.Važa startēja arī 60m skrējienā.

Vieglatlētikas rezultāti

01.06.2022 - 09:48

26.maijā 2022.g. Jūrmalā notika Jūrmalas čempionāts vieglatlētikā ar uzaicināto komandu piedalīšanos. No Tukuma Sporta skolas šajās sacensībās startēja Kristiāna Vegnere un Kristiāna Gudriniece. Kristiāna Vegnere startēja U18 grupā 100m/barjerskrējienā, tāllēkšanā, lodes grūšanā un agstlēgšanā. Tāllēkšanā ar rezultātu 5.05m tālu lēcienu K.Vegnere uzrādīja sacensību augstvērtīgāko rezultātu. Lodes grūšanā piedalījās Kristiāna Gudriniece un laboja savu personīgo rekordu.Sacensību rezultāti LVS mājaslapā. https://athletics.lv/lv/event/38617/competitions

 

Vieglatlētikas rezultāti

24.05.2022 - 13:06

21. maijā 2022.g. Ogrē notika LVS Sportland kausss 4.posms. U 18 grupā trīsoļlēkšanā otro vietu izcīnīja Anna Marta Putene 11.33m un trešā vietā Kristiāna Vegnere 11.10m. Augstlēgšanā Ričards Tarvids ierindojās otrā vietā pārlecot 1.80m augstumu. U 20 grupā trešo vietu izcīnīja Rihards Vembris trīsoļlēkšanā aizlecot 13.37m. U 18 grupā startēja 200m Sanija Hohfelde un trīsoļlēkšanā Kristers Zekunde U20 grupā 200m skrējienā Renārs Šteinbergs. Sportistus sagatavoja L.Gudriniece, A. Čākurs, J.Kožeurovs.

Vieglatlētikas rezultāti

19.05.2022 - 08:44

18.maijā 2022.g. Ogrē norisinājās LVS/ MAXIMA JAUNATNES KAUSS U16 grupai. Ar veiksmīgiem startiem visi Tukuma vieglatlēti izpildīja normatīvus, lai varētu piedalīties Latvijas čempionātā, kas notiks te pat Ogrē 30.jūnijā un 1.jūlijā 2022.g.

Lielisku personīgo rekordu 300m/barjerskrējienā un 1.vietu izcīnīja Annija Rasnača 47.63s, kā arī personīgais rekords 100m skrējienā 13.00s. Personīgais rekords arī Kristiānai Gudriniecei 300m/barjerskrējienā 52.26s un trīssoļlēkšanā 10.20m. Kristers Šteinbergs 300m/barjerskrējienā 48.37s un trīssoļlēkšanā 10.71m. Mārtiņš Račis 100m 12.87s.

Sportistus sagatavoja L.Gudriniece un J.Kožeurovs

Vieglatlētikas rezultāti

19.05.2022 - 08:43

16. maijā Ogrē notika Ogres novada Sporta Centra atklātās sacensības U-10 un U-12 vecuma grupām.

U-10 grupā visaugstāko vietu izcīnīja Poļina Beļajeva – 60 m – 10,14 s – 5.v, Mārtiņš Buta – tāllēkšana – 3,13 m – 7.v, Ralfs Riekstiņš – 60 m – 10,64 s – 11.v. Vēl šajā grupā startēja Marlēna Eva Putene.

U-12 grupā Martins Bisenieks – tāllēkšana – 4,05 m – 4.v.; augstlēkšana – 1,15 m – 8.v.; 60 m – 9,35 s – 9.v.

Jēkabs Gustavs Zīrups – 60 m – 9,41 s – 13.v.

Vēl šajā grupā startēja Karlīna Krista Brauere, Emeds Mednis, Ralfs Raginskis, Mārtiņš Pavlovičs.

Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs un G. Auziņš.

„Alberta K. Leimaņa piemiņas kauss” vieglatlētikā

18.03.2022 - 08:07

12.03. Tukuma Sporta Skolas jaunie vieglatlēti  startēja Kuldīgā.

U-18 grupa

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 13,56 m – 1.vieta.

Marta Anna Putene – lodes grūšana – 11,99 m – 2.vieta.

Ričards Tarvids – augstlēkšana – 1,75 m – 4.vieta.

Kristers Zekunde – trīssoļlēkšana – 11,99 m – 4.vieta.

Adrians Pukne – 60 m – 8,27 s – 7.vieta; 200 m – 27,50 s – 7.vieta.

U – 16 grupa

Evelīna Miltiņa – trīssoļlēkšana – 10,55 m – 3.vieta.

Roberts Turķis – trīssoļlēkšana – 10,61 m – 5.vieta; 60 m/b – 9,78 s – 7.vieta.

Vieglatlētikas rezultāti

01.03.2022 - 12:35

26.un 27.februārī Valmieras J.Daliņa manēžā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem. No Tukuma sporta skolas startēja Kristiāna Vegnere trīssoļlēkšanā. Kristiāna kā viena no jaunākajām dalībniecēm, tikai būdama vēl jauniešu grupā, starp pieaugušajiem trīssoļlēkšanā izcīnīja 7.vietu ar rezultātu 10,94m. Treneris J.Kožeurovs

Vieglatlētikas rezultāti

24.02.2022 - 10:26

Kuldīgas NSS slēgtās sacensības U-12 grupā

22.02. Tukuma Sporta Skolas jaunie vieglatlēti veiksmīgi startēja Kuldīgā.

Rūta Skavronska-Krūziņa – 60 m – 9,62 s – 2.v.; tāllēkšana – 3,56 m – 1v.

Ronalds Kožeurovs – 200 m – 33,78 s – 2.v.; tāllēkšana – 3,73 m – 2.v.

Jēkabs Sokolovs – 60 m – 9,88s – 2.v.; 200 m – 34,18 s – 3.v.

Ralfs Garoza – 60 m – 9,92 s – 3.v.; 200 m – 36,06 s – 5.v.

Karlīna Krista Brauere – 60 m – 9,95 s – 5.v.; tāllēkšana – 3,12 m – 6.v.

Krišs Birkenšteins – tāllēkšana – 3,07 m – 5.v.

Ralfs Raginskis – 60 m – 10,31 s – 6.v.

4x 200 m stafete

Vieglatlētikas rezultāti

22.02.2022 - 12:19

Latvijas U-16 čempionāts telpās

18. - 19.02. Tukuma Sporta Skolas vieglatlēti startēja Liepājā.

Kārlis Ķiršakmens – trīssoļlēkšana – 11,29 m – 3.vieta.

Līva Latve – tāllēkšana – 5,05 m – 5.vieta, trīssoļlēkšana – 10,86 m – 6.vieta, 60 m/b – 9,60 s – 6.vieta.

Vēl startēja K. Gudriniece – 60 m/b un trīssoļlēkšana, E. Miltiņa - trīssoļlēkšana, K. Šteinbergs – 60 m/b, R. Turķis - trīssoļlēkšana, K. Vorobjovs – 60 m un lodes grūšana.

Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs, G. Auziņš, J. Kožeurovs un L Gudriniece.

Vieglatlētikas rezultāts

14.02.2022 - 10:27

Šo piektdien un sestdien (11. un 12.02.) februārī Kuldīgā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U18 un U20 vecuma grupām.

Tukuma vieglatlēti šajā čempionātā piedalījās un nostartēja veiksmīgi:

1.vieta Alise Ciemiņa Lodes grūšana 13.79m (U18, sievietes)        

2.vieta Rihards Robins Helmanis Tāllēkšana 6.46m (U20, vīrieši)

4.vieta Kristiāna Vegnere Trīssoļlēkšana 10.63m (U18, sievietes)

Vēl startēja: Sanija Hohfelde 60m (U18, sievietes), Rūta Siliņa Tāllēkšana (U20, sievietes), Rihards Vembris Tāllēkšana (U20, vīrieši), Kristers Zekunde Trīssoļlēkšana (U18, vīrieši).   

 

Ložu šaušanas rezultāti

14.02.2022 - 10:19

Tukuma 2022.gada atklātais čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.

11.-12.februārī Tukuma Sporta skolas šautuvē risinājās Tukuma čempionāts pneimatikā piecās vecuma grupās šaušanā ar pistoli un šauteni.

Šaušanā ar pneimatisko pistoli -

Aleksandrs Radziņš 1.vieta

Karina Polonska 2.vieta

Jana Agija Linberga 3.vieta

Šaušanā ar pneimatisko šauteni –

Miķelis Ercmanis 1.vieta

Kirils Rastopčins 2.vieta

Kārlis Legzdiņš 4.vieta

Kristīne Birkmane 2.vieta

Adele Zvaigzne 3.vieta

Artis Kukša 1.vieta

Rūdolfs Veldre 2.vieta

Haralds Grinbergs 3.vieta

Vieglatlētikas rezultāti

11.02.2022 - 09:24

08.02. Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startēja Latvijas U-14 čempionātā telpās, kas notika Kuldīgā.

Frederiks Šuspāns – 60 m/b – 10,30 s – 2.vieta.

Alise Kožurova – 60 m – 8,70 s – 5.vieta.

Vēl startēja E. Zaharova, A. Saldaks un O. Lučkovskis.

Sportistus sagatavoja treneri G. Auziņš, I. Rubena, J. Kožeurovs un L. Gudriniece.

Vieglatlētikas rezultāti

08.02.2022 - 12:00

03.02. Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startēja LVS  MAXIMA Jaunatnes kausa sacensībās U – 16 grupā.

Roberts Turķis – 60 m/b – 9,96 s – 5.vieta; trīssoļlēkšana – 10,62 m – 5.vieta.

Līva Latve – trīssoļlēkšana – 10,67 m – 5.vieta.

Raitis Mendriks – 800 m – 2:28,99 – 6.vieta.

Kristers Vorobjovs – lodes grūšana – 10,28 m – 6.vieta; 60 m – 8,17 s – 8.vieta.

Evelīna Miltiņa – trīssoļlēkšana – 10,32 m – 7.vieta.

Lauris Mendriks – lodes grūšana – 10,04 m – 7.vieta.

Kate Kadrija Slavinska – trīssoļlēkšana – 10,11 m – 8.vieta.

Vēl startēja S. Gukļivska.

Vieglatlētikas rezultāti

31.01.2022 - 09:39

25.01. Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startēja Liepājas Sporta spēļu skolas atklātajās sacensībās U – 16 grupā.

Roberts Turķis – 60 m/b – 10,26 s – 4.vieta.

Līva Latve – tāllēkšana – 5,04 m – 5.vieta.

Kate Kadrija Slavinska – augstlēkšana – 1,45 m – 5.vieta.

Kristers Vorobjovs – lodes grūšana – 10,60 m – 5.vieta.

Kristiāna Gudriniece – 60 m/b – 10,20 s – 6.vieta.

Vēl startēja S. Gukļivska, E. Eikena, P. Grase, A. Brauere, P. Kadaka, R. Mendriks, L. Mendriks.

Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs, G. Auziņš, I. Rubena, J. Kožeurovs, L. Gudriniece.

 

Vieglatlētikas rezultāti

24.01.2022 - 14:00

14.01. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Talsu SS atklātajās sacensībās U-16 grupā.

Līva Latve – 60 m/b – 9,4 s – 1.v.; tāllēkšana – 5,08 m – 1.v.

Kristers Vorobjovs – 60 m – 7,8 s – 3.v.; lodes grūšana – 10,41 m – 6.v.

Paula Kadaka – 60 m – 8,4 s - 4.v.; tāllēkšana – 4,76 m – 5.v.

Samanta Gukļivska – 60 m – 8,4 s – 5.v.

Kristiāna Gudriniece – 60 m/b – 10,6 s – 5.v.

Roberts Turķis – 60 m/b – 9,7 s – 5.v.

Evelīna Miltiņa – 60 m/b – 10,7 s – 6.v.

Kristers Šteinbergs – 60 m/b – 9,7 s – 6.v.

Vieglatlētikas rezultāti

12.01.2022 - 09:24

Talsu SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupai

07.01.2022.Talsos startēja Tukuma SS jaunie vieglatlēti

U-18

Ričards Tarvids – augstlēkšana – 1,75 m – 1.vieta

Kristers Zekunde – augstlēkšana – 1,63 m – 2.vieta; tāllēkšana – 5,59 m – 5.vieta

Adrians Pukne – 60 m – 7,9 s – 8.vieta

Vēl startēja Evelīna Ose

U-20

Rihards Robins Helmanis – tāllēkšana – 6,21 m – 2.vieta

Krista Ronberga – 60 m – 9,0 s – 3.vieta

Saila Gūtšmite – augstlēkšana – 1,51 m- 3.vieta

Rojas SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-16 vecuma grupām

04.10.2021 - 11:20

30.09. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Rojā un sasniedza labus rezultātus.

U-14 grupa

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 4,61 m – 1.v.

Ance Začesta – tāllēkšana – 4,56 m – 2.v.

Vēl šajā grupā startēja P. Grase, A. M. Brauere, M. Pavloviča, Z. Āboliņa.

U-16 grupa

Līva Latve – tāllēkšana – 5,12 m – 1.v.

Evelīna Miltiņa – 4,75 m – 2.v.

Adrians Zimins – tāllēkšana – 5,36 m – 2.v.

Adrians Pukne – 100 m – 13,2 s – 3.v.

Vēl šajā grupā startēja k. Vorobjovs, A. Rūdulis

Rojas SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-10 un U-12 vecuma grupām

29.09.2021 - 09:46

23.09. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Rojā un sasniedza labus rezultātus.

U-10 grupa

Rūta Skavronska-Krūziņa – 60 m – 9,84 s – 1.v.; tāllēkšana – 3,63 m – 1.v.

Ronalds Kožeurovs – 60 m – 10,12 s – 1.v.; tāllēkšana – 3,87 m – 1.v.

Ralfs Garoza – 300 m – 55,43 s – 1.v.

Emeds Mednis – 60 m – 10,13 s – 2.v.; tāllēkšana – 3,55 m – 2.v.

Jēkabs Gustavs Zīrups – 60 m – 10,18 s – 3.v.; tāllēkšana – 3,18 m – 3.v.

Jēkabs Sokolovs – 300 m – 55,78 s – 3.v.

Valmieras SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 un U-14 vecuma grupām

21.09.2021 - 10:42

18.09. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Valmieras jaunajā stadionā un sasniedza atdzīstamus rezultātus.

U-12 grupa

Gustavs Gorodovičs – tāllēkšana – 4,37 m – 1.v.; 60 m – 9,22 s – 3.v.

Vēl startēja A. Spirģe, A. Saldaks, A. K. Bautra.

U-14 grupa

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,90 m – 1.v.

Alise Kožurova – 60 m – 8,64 s – 2.v.; 200 m – 29,44 s – 3.v.

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 4,58 m – 3.v.

Olivers Lučkovskis – 1000 m – 3:34,60 – 3.v.

Vēl startēja K. Gudriniece, E. Eikena, A. Začesta, E. Zaharova.

LVS / Sportland kausa 3.posma sacensības vieglatlētikā

30.07.2021 - 12:17

24.jūlijā  Baldonē  norisinājās LVS / Sportland kausa 3.posma sacensības vieglatlētikā. 

         Sacensības norisinājās  U-18 vecuma grupā un pieaugušo grupā (šajā grupā kopā ar pieaugušajiem startēja arī junioru vecuma sportisti).   Tukumnieku sasniegumi:                                             

U-18 grupā: Rihards  Robins  Helmanis     1.vieta  tāllēkšanā  -  5,98m 

Pieaugušo grupā: Elīza  Lapiņa               6.vieta     800m  -  2:24,48    

                              Rūta  Siliņa                 8.vieta    tāllēkšanā  -  5,27m

Vēl sacensībās startēja  Krista Ronberga un Nikola Začesta .

Treneri : Initra Rubena un Aldis Čākurs .

Daudzcīņa vieglatlētikā

30.07.2021 - 12:07

2021.gada 20.-21.jūlijā Preiļos norisinājās Latvijas čempionāts daudzcīņā vieglatlētikā.

Tukumu pārstāvēja trīs sportistes:

U-14 vecuma grupā no 31 sportistes

Annija Rasnača izcīnot 4.vietu

Kristiāna Gudriniece 15.vieta

(trenere Liene Gudriniece)

U-16 vecuma grupā no 37 sportistēm

Kristiāna Vegnere 12.vieta

(treneris Juris Kožeurovs)

Latvijas čempionāts vieglatlētikā

21.07.2021 - 16:27

13.jūlijā Tukumā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 vecuma grupai

Tukumnieku sasniegumi:

Latvijas čempiones 4x100m stafetē Tukuma sporta skolas komandas meitenes (Elīza Eikena, Annija Rasnača, Alise Kožurova, Paula Kadaka)

2.vieta Annija Rasnača 300m rez.44,84 sek.

2.vieta Paula Kadaka tāllēkšana 5.10 m.

4.vieta Alise Kožurova 80m

5.vieta Kate Kadrija Slavinska augstlēkšana

7.vieta Kristiāna Gudriniece 80m barjerskrējienā

Vēl startēja: Ance Začesta, Elīza Eikena, Olivers Lučkovskis

15.16 jūlijā Ogrē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupai

Tukumnieku sasniegumi:

Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startē Latvijas U-18, U-20 čempionātā

07.07.2021 - 17:07

02. – 03.07. Ogrē notika Latvijas U-18 un U-20 čempionāts, kurā startēja arī Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U - 18 grupa

Ričards Tarvids – augstlēkšana – 1,70 m – 6.vieta

U – 20 grupa

Elīza Lapiņa – 800 m – 2:29,89 – 4.vieta; 1500 m – 5:28,69 – 6.vieta

Rūta Siliņa – tāllēkšana – 5,30 m – 5.vieta

Tīna Elizabete Vēvere – tāllēkšana – 5,00 m – 10.vieta

Aleksandrs Patriks Bautra – šķēpa mešana – 46,73 m – 4.vieta

Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs, G. Auziņš, I. Rubena.

LVS/MAXIMA JAUNATNES KAUSS (U16)

07.07.2021 - 16:59

30.jūnijā notika LVS/MAXIMA JAUNATNES KAUSS (U16)

Tukumnieku sasniegumi:

2.vieta Kristers Zekunde Trīsoļlēkšanā 12.10m un augstlēkšanā 1.73. Trīsoļlēkšanā 2.vieta Līvai Latvei 11.21m, 3.vieta Kristiānai Vegnerei 11.07m

Vēl startēja: Sanija Hohfelde, Keita Dubrovska, Evelīna Miltiņa, Laura Brīvniece, Kristians Redko, Lauris Mendriks, Raitis Mendriks.

Sportistus sagatavoja Initra Rubena, Aldis Čākurs, Juris Kožeurovs.

Vieglatlēti veiksmīgi startē Klaipēdā

16.12.2019 - 13:03

6. – 7.12. Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startēja Klaipēdā Starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās „Manēžas kausi – 2019.”

U-16 grupa

Marta Anna Putene – trīssoļlēkšana – 11,51 m – 1.v., tāllēkšana – 5,54 m – 2.v.

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 13,25 m- 1.v.

Rihards Robins Helmanis – tāllēkšana – 6,40 m – 1.v., 60 m – 7,42 s – 3.v.

Saila Gūtšmite – augstlēkšana – 1,50 m – 9.v.

 

U-18 grupa

Elīza Lapiņa – 600 m – 1:45,83 - 5.v., 1000 m – 3:13,46 – 4.v.

Sanija Buta – trīssoļlēkšana – 10,78 m – 6.v.

Talsu novada SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 grupai

27.11.2019 - 11:21

22.11. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Talsos un sasniedza labus rezultātus.

Annija Rasnača – 60 m - 8,8 s – 1.v., tāllēkšana – 4,18 m – 2.v.

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,48 m – 1.v., 60m – 8,9 s – 2.v.

Elīna Eikena – 60 m – 9,0 s – 3.v.

Kate Kadrija Slavinska – augstlēkšana – 1,30 m – 3.v.

Kārlis Blumbergs – tāllēkšana – 4,12 m – 1.v.

Kristofers Celitāns – pildbumbas mešana – 11,91 m- 2.v.

Vēl startēja Ance Začesta, Patrīcija Grase, Kristiāna Gudriniece, Evita Zaharova, Raimonds Turķis, Renārs Šprunks.

Sporta skolas „Spars” atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupai

27.11.2019 - 11:19

23.11. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Ventspilī.

Līva Latve – 60 m – 8,3 s – 1.v., tāllēkšana – 4,78 m – 1.v.

Evelīna Miltiņa – augstlēkšana – 1,31 m – 1.v.

Kārlis Ķiršakmens – 60 m – 8,3 s- 1.v., tāllēkšana – 4,54 m – 2.v.

Raitis Mendriks – 600 m – 1:51,2 – 1.v.

Roberts Turķis – augstlēkšana – 1,42 m – 1.v.

Lauris Mendriks – 150 m – 22,8 s – 2.v.

Vēl startēja Samanta Gukļivska, Patrīcija Grase, Rūdolfs Šplīts, Kristers Vorobjovs, Valters Vāns.

Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs, G. Auziņš, I. Rubena

Vieglatlētikas nodaļas rezultāti

23.09.2019 - 09:49

20.septembrī  Valgā norisinājās Igaunijas Sporta kluba „Maret Sport „atklātās sacensības vieglatlētikā jaunākajām  vecuma  grupām. Tajās veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

                                          U-12  vecuma grupā

    Ance  Začesta                      1.vieta  60m skrējienā  -  9,40 s.

    Paula  Kadaka                      1.vieta  tāllēkšanā  -  4,32 m.

    Kate  Kadrija  Slavinska      2.vieta  tāllēkšanā  -  4,25 m.

                                         U-14 vecuma grupā

   Līva  Latve                               1.vieta  tāllēkšanā  -  4,83 m.

Tukuma Sporta skolas jauno vieglatlētu sasniegumi Latvijas čempionātos

08.07.2019 - 20:40

21.-22.06. Jēkabpilī notika Latvijas U-20 un U-18 čempionāts.

U-20 grupa

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,76 m – 3.vieta.

Krišs Aleksandrs Vasermans – tāllēkšana – 6,58 m – 3.vieta, trīssoļlēkšana – 13,43 m – 3.vieta.

Laura Čerpinska – augstlēkšana – 1,50 m – 4.vieta.

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana – 11,30 m – 5.vieta.

Artūrs Šuspāns – trīssoļlēkšana – 13,22 m – 5.vieta.

Vēl šajā grupā startēja Rolands Jansons.

U-18 grupa

Elīza Lapiņa – 800 m – 2:28,83 – 5.vieta, 1500 m – 5:16,49 – 5.vieta.

Jaunsardzes četrcīņas rezultāti

15.05.2019 - 22:15

11.05. Tukuma Sporta skolas stadionā notika atklātās jaunsardzes četrcīņas sacensības vieglatlētikā, kur veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U - 14 grupa

Sportisti sacentās 60 m skrējienā, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā, 500 m skrējienā meitenēm un 800 m skrējienā zēniem.

Līva Latve – 282 punkti – 1.vieta

Sonora Rasa - 280 punkti – 2.vieta

Keita Dubrovska – 267 punkti – 3.vieta

Valters Vāns – 101 punkts – 2.vieta

Vēl startēja Sanija Hohfelde, Samanta Muceniece, Evelīna Miltiņa.

U-16 grupa

Sportisti sacentās 60 m skrējienā, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā, 800 m skrējienā meitenēm un 1000 m skrējienā zēniem.

Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 grupā

26.02.2019 - 06:55

23. – 24.02.Rīgā izcili startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

Marta Anna Putene- trīssoļlēkšana – 11,61 m – 1.vieta, tāllēkšana - 5,17 m – 5.vieta.

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 13,30 m – 1.vieta.

Rihards Robins Helmanis – tāllēkšana – 6,21 m – 1.vieta

Vēl startēja Saila Gūtšmite

Sportistus sagatavoja treneri Aldis Čākurs, Initra Rubena.

Latvijas čempionāts U-18 un U-20 grupām vieglatlētikā

13.02.2019 - 09:56

08. – 09.02. Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startēja Kuldīgā.

U-18 grupā

Elīza Lapiņa – 1500 m – 5:18,04 – 3.vieta.

Rūta Siliņa – tāllēkšana – 5,17 m – 5.vieta.

Anete Bite – trīssoļlēkšana – 10,73 m – 6.vieta.

Mariuss Linards Vizbulis – trīssoļlēkšana – 12,70 m – 6.vieta.

Vēl startēja S. Buta, L. Rosicka, K. Pone, N. Začesta, T. E. Vēvere, A. P. Pašulis, R. Džonsons, R. Vembris. 

U-20 grupā

Laura Laurita Ķergalve- trīssoļlēkšana – 11,22 m – 3.vieta.

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,74 m – 3.vieta.

Laura Čerpinska – augstlēkšana – 1,55 m – 6.vieta.

Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā

04.02.2019 - 08:34

02.02. Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startēja Rīgā.

U-20 grupā

Laura Laurita Ķergalve- trīssoļlēkšana – 11,16 m – 2.vieta

Laura Čerpinska – augstlēkšana – 1,55 m – 2.vieta

Vēl startēja Elīza Lapiņa, Krišs Aleksandrs Vasermans, Artūrs Šuspāns.

Sportistus sagatavoja treneri Guntis Auziņš un Initra Rubena

Talsu novada SS atklātās sacensības U-18 un U-20 grupā

04.02.2019 - 08:32

01.02. Talsos startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U-18.grupa

Nikola Začesta – 60 m – 8,3 s- 1.vieta, tāllēkšana – 4,86 m – 2.vieta.

Sanija Buta – 60 m/b – 10,4 s- 2.vieta.

Krista Vitauska – 60 m – 8,4 s- 2.vieta.

Anete Bite – tāllēkšana – 4,85 m – 3.vieta.

Eva Blumberga – 60 m – 8,5 s- 3.vieta.

Vēl startēja Lība Rosicka, Tīna Elizabete Vēvere, Signe Vanaga, Aleksandrs Patriks Pašulis, Ralfs Džonsons, Rihards Vembris.

U-20 grupa

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,75 m – 1.vieta.

Laura Čerpinska – augstlēkšana – 1,55 m – 1.vieta.

Vieglatlēti veiksmīgi noslēdz 2018.gadu

21.12.2018 - 09:29

15.12. Tartu notika Maskavas olimpisko spēļu čempiona Jāka Ūdmē kausu izcīņa trīssoļlēkšanā, kur veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U - 11 grupa

Līva Latve – 9,63 m – 1.vieta

Evelīna Miltiņa – 9,32 m – 2.vieta

U – 13 grupa

Marta Anna Putene – 11,05 m – 1.vieta

U – 14 grupa

Rihards Vembris – 12,04 m – 3.vieta

U – 15 grupa

Linards Mariuss Vizbulis – 12,64 m – 1.vieta

Sanija Buta – 10,79 m – 2.vieta

Tukuma Sporta skolas vieglatlētu panākumi Klaipēdā

11.12.2018 - 09:49

07. – 08.12. Klaipēdā notika starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Manēžas kausi – 2018”, kur veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U – 16 grupa

Marta Anna Putene – trīssoļlēkšana – 11,12 m – 2.vieta, tāllēkšana – 5,08 m – 5.vieta

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 12,03 m – 3.vieta

Sanija Buta – trīssoļlēkšana – 10,86 m – 4.vieta

Rūta Siliņa – tāllēkšana – 5,04 m – 6.vieta

Lība Rosicka – trīssoļlēkšana – 10,51 m – 6.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 12,66 m – 6.vieta

Tīna Elizabete Vēvere – tāllēkšana – 5,03 m – 7.vieta

Vēl startēja Nikola Začesta.

U – 18 grupa

Kuldīgas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 grupai

11.12.2018 - 09:47

30.11.2018. Kuldīgā veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,35 m – 1.vieta

Annija Rasnača – 60 m/b – 11,99 s – 2.vieta, 600 m – 2:09,16 – 2.vieta

Kristiāna Gudriniece – tāllēkšana – 3,87 m – 2.vieta, 60 m/b – 12,12 s – 3.vieta

Beāte Vītola – 200 m – 33,45 s – 2.vieta

Ance Začesta – augstlēkšana – 1,25 m – 2.vieta

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 3,87 m – 3.vieta

A. Začesta, K.K. Slavinska, E. Veikšina, P. Kadaka – 4x100 m stafete – 1:04,20 – 2.vieta

A. Rasnača, K. Gudriniece, B. Vītola, E. Eikena – 4x100 m stafete – 1:04,89 - 3.vieta

Ventspils Sporta skolas „Spars” atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupai

05.12.2018 - 10:39

25.11.2018. Ventspilī veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

Līva Latve – tāllēkšana – 4,56 m – 1.vieta, augstlēkšana – 1,35 m – 2.vieta.

Sanija Hohfelde – 600 m – 1:55,9 – 2.vieta.

Sonora Rasa – tāllēkšana – 4,42 m – 2.vieta.

Keita Dubrovska – 60 m – 8,4 s- 3.vieta.

Kristiāna Vegnere – pildbumbas mešana – 9,63 m – 3.vieta.

Kristers Zekunde – augstlēkšana – 1,45 m – 2.vieta, tāllēkšana – 4,31 m – 3.vieta.

Kristers Šteinbergs – 600 m – 1:56,4 – 3.vieta.

Tumes kausu izcīņa vieglatlētikas daudzcīņā

05.12.2018 - 10:39

22.11. Tumē notika vieglatlētikas sacensības daudzcīņā. Jaunie sportisti sacentās 40 m skrējienā, 8 - soļlēkšanā no vietas un 200 m atspoles skrējienā.

U-10 grupas meitenes

Elīza Poga – 1.vieta

Anna Krecere – 2.vieta

Alise Spirģe – 3.vieta

Vēl šajā grupā startēja Līna Liepiņa, Anete Nikolajeva, Katrīna Zorina, Karlīna Krista Bauere

U-12 grupas meitenes

Annija Rasnača – 1.vieta

Elīza Eikena – 2.vieta

Beāte Vītola – 3.vieta

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupā.

14.11.2018 - 10:50

02.11. Talsos startēja Tukuma SS jaunie vieglatlēti.

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 5,03 m – 1.vieta, augstlēkšana – 1,50 m – 1.vieta

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 15,09 m – 1.vieta

Sanija Hohfelde – 600 m – 2:10,1 – 3.vieta

Vēl startēja Sonora Rasa, Signe Bērziņa, Keita Dubrovska, Samanta Muceniece, Kristers Zekunde, Adrians Zimins.

Sportistus sagatavoja treneri Aldis Čākurs un Juris Kožeurovs

Vieglatlēti startē Rojā

15.10.2018 - 10:06

05.10. Rojā notika Rojas SS atklātās sacensības U-14 un U-16 vecuma grupām, kur startēja Tukuma SS jaunie vieglatlēti.

U-14 grupa

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 5,09 m – 1.vieta, augstlēkšana – 1,55 m – 1.vieta

Kristers Zekunde – 60 m/b – 11,0 s – 2.vieta

Adrians Zimins – augstlēkšana – 1,40 m – 3.vieta

Vēl startēja Sonora Rasa un Airita Ivanova.

U-16 grupa

Sanija Buta – 60 m/b – 10,5 s – 1.vieta, tāllēkšana – 4,75 m – 2.vieta

Nikola Začesta – tāllēkšana – 4,85 m – 1.vieta, 60 m – 8,7 s – 2.vieta

Vieglatlētu starti

03.10.2018 - 13:31

21.09. Valgā notika SK Maret-Sport atklātās sacensības U-12 un U-14 vecuma grupām un Smiltene-Valga Javelin cup 2018, kur startēja Tukuma SS jaunie vieglatlēti.

U-12 grupa

Līva Latve – tāllēkšana – 4,47 m – 1.vieta, 60 m – 9,15 s- 2.vieta

Evelīna Miltiņa – tāllēkšana – 4,26 m – 2.vieta

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,18 m – 3.vieta

Vēl šajā grupā startēja Ance Začesta, Artuss Salenieks un Kristers Vorobjovs.

U-14 grupa

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 4,75 m – 1.vieta, šķēpa mešana – 31,21 m – 1.vieta

Vēl startēja Sonora Rasa.

Baltijas valstu sacensības vieglatlētikā

24.07.2018 - 13:06

21.jūlijā Jelgavā norisinājās Baltijas valstu mačsacīkste vieglatlētikā      U-16 un U-20 vecuma  grupām . Latvijas izlases komandā veiksmīgi startēja arī Tukuma Sporta skolas audzēkņi .
U-16 vecuma grupā  :
           Linards  Mariuss  Vizbulis        2.vieta     3-soļlēkšanā  -  12,66 m.
U-20 vecuma grupā  :
           Klinta  Bļusina                           2.vieta     Tāllēkšanā  -  5,88 m.

Vieglatlētikas nodaļas rezultāti

19.07.2018 - 14:13

Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 grupai
Ventspils, 29. – 30.06.2018.
Mariuss Linards Vizbulis – trīssoļlēkšana – 12,68 m – 1.vieta, tāllēkšana – 5,87 m – 2.vieta
Rihards Vembris – trīssoļlēkšana – 11,48 m – 3.vieta
Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 12,38 m – 4.vieta, šķēpa mešana – 43,69 m – 5.vieta
Ralfs Džonsons – trīssoļlēkšana – 10,98 m – 5.vieta
Saila Gūtšmite – augstlēkšana – 1,45 m – 7.vieta
Nikola Začesta – tāllēkšana – 4,92 m – 8.vieta
Vēl startēja Sanija Buta, Tīna Elizabete Vēvere, Rihards Robins Helmanis
Sportistus sagatavoja treneri Aldis Čākurs, Guntis Auziņš, Initra Rubena

Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām

02.07.2018 - 16:13

Saldus, 21. – 22.06.2018.

U-18

Krišs Aleksandrs Vasermans – tāllēkšana – 6,38 m – 4.vieta, trīssoļlēkšana – 12,92 m – 5.vieta

Elīza Lapiņa - 1500 – 5:23,48 – 5.vieta

U-20

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana –11,29 m – 4.vieta.

Artūrs Šuspāns – trīssoļlēkšana – 13,11 m – 6.vieta.

Sportistus sagatavoja treneri Guntis Auziņš, Initra Rubena

XII starptautiskās bērnu vieglatlētikas sacensības

02.07.2018 - 16:12

Lowice, 21.06.2018.

Starptautiskajās sacensībās, kur piedalījās Ungārijas, Slovākijas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas izlases, veiksmīgi Latvijas izlasē startēja Tukuma Sporta skolas jaunās vieglatlētes.

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 5,22 m – 2.vieta

Līva Latve – tāllēkšana – 4,50 m – 2.viete

Sportistes sagatavoja treneris Aldis Čākurs

Sportland kauss IV posms

22.06.2018 - 10:28

Saldus, 07.06.2018.

Pieaugušo grupā startēja:
Laura Laurita Ķergalve – tāllēkšana – 4,75 m – 6.vieta, 100 m sasniedza personīgo rekordu – 13,96 s.
Artūrs Šuspāns – tāllēkšana – 5,62 m – 8.vieta, 100 m sasniedza personīgo rekordu – 11,96 s.
Vēl U-18 grupā startēja Krišs Aleksandrs Vasermans.
Sportistus sagatavoja treneris Guntis Auziņš.