I.Randmaa kausa izcīņa ložu šaušanā

No 23. līdz 26.martm Tukuma Sporta skolas ložu šaušanas nodaļas audzēkņi piedalījās starptautiskās sacensībās ložu šaušanā Hāpsalā (Igaunija).

Sportisti startēja trīs vingrinājumos un godalgas sadalīja trīs vecuma grupās.Pirmajā scensību dienā šaušanā ar šauteni vingrinājumā MŠ-30 jaunākā grupā meitenēm 3.vieta Beātei Lotei Kazminai, 4.vieta Samantai Lasmanei, 5.vieta Adelei Zvaigznei  un 6.vieta Kristīnei Birkmanei. Zēnu jaunākjā grupā visas godalgas izcīnīja tukumnieki – 1.vietā  Miķelis Ercmanis, 2.vietā Krišjānis Helmanis un 3.vietā Kārlis Legzdiņš. Vidējā vecuma grupā Edvardam Ercmanim 5.vieta. VingrinājumāMŠ- 3x10 1.vietu izcīnīja Miķelis Ercmanis. Šaušanā ar pneimatisko šauteni zēnu konkurenē 1.vieta Jurģim Guļānam un 2.vieta Miķelim Ercmanim. 5.vieta Krišjānim Kodoliņam.Dāmu grupā Unai Birkmanei 3.vieta. Sacensībās savu sniegumu demonstrēja arī Normunds Liepiņš, Kirils Rastopčins un Linards Dvarišķis. Par Sacensību absolūto uzvarētāju un kausa ieguvēju kopvērtējumā vingrinājumos ar šauteni kļuva Miķelis Ercmanis.

 Šaušanā ar pistoli vingrinājumā PP -30 jaunākā grupā 1. Vieta Alisei Dvarišķei un 3.vieta Aleksandram Radziņam. Artūrs Mārtinsons ierindijās 5.vietā un Karina Polonska 6.vietā.Vidējā vecuma grupā Jana Agija  Linberga visos vingrinājumos izcīnija 1.vietu un kļuva par sacensību absolūto uzvarētāju šaušanā ar pistoli.

Aizvadītas lieliskas sacensības ar labiem rezultātiem un vērtīgu pieredzi. Pozitīvās emocijas un ciņas sparu centīsimies saglabāt šīs nedēļas izskaņā startējot Latvijas čempionātā vidējā vecuma grupā

27.03.2023 - 11:33