Rojas SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-16 vecuma grupām

04.10.2021 - 11:20

30.09. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Rojā un sasniedza labus rezultātus.

U-14 grupa

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 4,61 m – 1.v.

Ance Začesta – tāllēkšana – 4,56 m – 2.v.

Vēl šajā grupā startēja P. Grase, A. M. Brauere, M. Pavloviča, Z. Āboliņa.

U-16 grupa

Līva Latve – tāllēkšana – 5,12 m – 1.v.

Evelīna Miltiņa – 4,75 m – 2.v.

Adrians Zimins – tāllēkšana – 5,36 m – 2.v.

Adrians Pukne – 100 m – 13,2 s – 3.v.

Vēl šajā grupā startēja k. Vorobjovs, A. Rūdulis

Rojas SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-10 un U-12 vecuma grupām

29.09.2021 - 09:46

23.09. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Rojā un sasniedza labus rezultātus.

U-10 grupa

Rūta Skavronska-Krūziņa – 60 m – 9,84 s – 1.v.; tāllēkšana – 3,63 m – 1.v.

Ronalds Kožeurovs – 60 m – 10,12 s – 1.v.; tāllēkšana – 3,87 m – 1.v.

Ralfs Garoza – 300 m – 55,43 s – 1.v.

Emeds Mednis – 60 m – 10,13 s – 2.v.; tāllēkšana – 3,55 m – 2.v.

Jēkabs Gustavs Zīrups – 60 m – 10,18 s – 3.v.; tāllēkšana – 3,18 m – 3.v.

Jēkabs Sokolovs – 300 m – 55,78 s – 3.v.

Latvijas jaunatnes čempionāti vidējā un vecākā vecuma grupā ložu šaušanā.

27.09.2021 - 11:53

23.-25.septembrī Tukuma Sporta skolas un Dobeles Sporta skolas šautuvēs risinājās Latvijas jaunatnes čempionāts divās vecuma grupās. Sporta skolas 1. komandu pārstāvēja Jana Agija Linberga, Alise Dvarišķe, Karina Polonska, Regnārs Valdmanis, Edvards Ercmanis un Krists Neimanis, kuri ierindojās 2.vietā.

Individuāli šaušanā ar pistoli Jana Agija Linberga izcīnīja 2.un 3.vietu, Alise Dvarišķe  1.un 2.vietu, Regnārs Valdmanis un Kitija Folkmane ierindojās 4.vietā. Ar atzīstamu rezultātu starp vecākiem komandas biedriem startēja Oskars Revins un izcīnīja 6.vietu.

Valmieras SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 un U-14 vecuma grupām

21.09.2021 - 10:42

18.09. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Valmieras jaunajā stadionā un sasniedza atdzīstamus rezultātus.

U-12 grupa

Gustavs Gorodovičs – tāllēkšana – 4,37 m – 1.v.; 60 m – 9,22 s – 3.v.

Vēl startēja A. Spirģe, A. Saldaks, A. K. Bautra.

U-14 grupa

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,90 m – 1.v.

Alise Kožurova – 60 m – 8,64 s – 2.v.; 200 m – 29,44 s – 3.v.

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 4,58 m – 3.v.

Olivers Lučkovskis – 1000 m – 3:34,60 – 3.v.

Vēl startēja K. Gudriniece, E. Eikena, A. Začesta, E. Zaharova.