Vieglatlētika

Vieglatlēti startē Rojā

15.10.2018 - 10:06

05.10. Rojā notika Rojas SS atklātās sacensības U-14 un U-16 vecuma grupām, kur startēja Tukuma SS jaunie vieglatlēti.

U-14 grupa

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 5,09 m – 1.vieta, augstlēkšana – 1,55 m – 1.vieta

Kristers Zekunde – 60 m/b – 11,0 s – 2.vieta

Adrians Zimins – augstlēkšana – 1,40 m – 3.vieta

Vēl startēja Sonora Rasa un Airita Ivanova.

U-16 grupa

Sanija Buta – 60 m/b – 10,5 s – 1.vieta, tāllēkšana – 4,75 m – 2.vieta

Nikola Začesta – tāllēkšana – 4,85 m – 1.vieta, 60 m – 8,7 s – 2.vieta

Vieglatlētu starti

03.10.2018 - 13:31

21.09. Valgā notika SK Maret-Sport atklātās sacensības U-12 un U-14 vecuma grupām un Smiltene-Valga Javelin cup 2018, kur startēja Tukuma SS jaunie vieglatlēti.

U-12 grupa

Līva Latve – tāllēkšana – 4,47 m – 1.vieta, 60 m – 9,15 s- 2.vieta

Evelīna Miltiņa – tāllēkšana – 4,26 m – 2.vieta

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,18 m – 3.vieta

Vēl šajā grupā startēja Ance Začesta, Artuss Salenieks un Kristers Vorobjovs.

U-14 grupa

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 4,75 m – 1.vieta, šķēpa mešana – 31,21 m – 1.vieta

Vēl startēja Sonora Rasa.

Baltijas valstu sacensības vieglatlētikā

24.07.2018 - 13:06

21.jūlijā Jelgavā norisinājās Baltijas valstu mačsacīkste vieglatlētikā      U-16 un U-20 vecuma  grupām . Latvijas izlases komandā veiksmīgi startēja arī Tukuma Sporta skolas audzēkņi .
U-16 vecuma grupā  :
           Linards  Mariuss  Vizbulis        2.vieta     3-soļlēkšanā  -  12,66 m.
U-20 vecuma grupā  :
           Klinta  Bļusina                           2.vieta     Tāllēkšanā  -  5,88 m.

Vieglatlētikas nodaļas rezultāti

19.07.2018 - 14:13

Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 grupai
Ventspils, 29. – 30.06.2018.
Mariuss Linards Vizbulis – trīssoļlēkšana – 12,68 m – 1.vieta, tāllēkšana – 5,87 m – 2.vieta
Rihards Vembris – trīssoļlēkšana – 11,48 m – 3.vieta
Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 12,38 m – 4.vieta, šķēpa mešana – 43,69 m – 5.vieta
Ralfs Džonsons – trīssoļlēkšana – 10,98 m – 5.vieta
Saila Gūtšmite – augstlēkšana – 1,45 m – 7.vieta
Nikola Začesta – tāllēkšana – 4,92 m – 8.vieta
Vēl startēja Sanija Buta, Tīna Elizabete Vēvere, Rihards Robins Helmanis
Sportistus sagatavoja treneri Aldis Čākurs, Guntis Auziņš, Initra Rubena

Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām

02.07.2018 - 16:13

Saldus, 21. – 22.06.2018.

U-18

Krišs Aleksandrs Vasermans – tāllēkšana – 6,38 m – 4.vieta, trīssoļlēkšana – 12,92 m – 5.vieta

Elīza Lapiņa - 1500 – 5:23,48 – 5.vieta

U-20

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana –11,29 m – 4.vieta.

Artūrs Šuspāns – trīssoļlēkšana – 13,11 m – 6.vieta.

Sportistus sagatavoja treneri Guntis Auziņš, Initra Rubena

XII starptautiskās bērnu vieglatlētikas sacensības

02.07.2018 - 16:12

Lowice, 21.06.2018.

Starptautiskajās sacensībās, kur piedalījās Ungārijas, Slovākijas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas izlases, veiksmīgi Latvijas izlasē startēja Tukuma Sporta skolas jaunās vieglatlētes.

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 5,22 m – 2.vieta

Līva Latve – tāllēkšana – 4,50 m – 2.viete

Sportistes sagatavoja treneris Aldis Čākurs

Sportland kauss IV posms

22.06.2018 - 10:28

Saldus, 07.06.2018.

Pieaugušo grupā startēja:
Laura Laurita Ķergalve – tāllēkšana – 4,75 m – 6.vieta, 100 m sasniedza personīgo rekordu – 13,96 s.
Artūrs Šuspāns – tāllēkšana – 5,62 m – 8.vieta, 100 m sasniedza personīgo rekordu – 11,96 s.
Vēl U-18 grupā startēja Krišs Aleksandrs Vasermans.
Sportistus sagatavoja treneris Guntis Auziņš. 

Latvijas čempionāts U-14 grupā

22.06.2018 - 10:18

Latvijas čempionātā U-14 grupā veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.
Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 13,23 m – 1.vieta, šķēpa mešana – 30,04 m – 5.vieta.
Marta Anna Putene – tāllēkšana – 4,91 m – 2.vieta, augstlēkšana- 1,49 m – 2.vieta.
Nikola Brunenaua – tāllēkšana – 4,89 m – 3.vieta, augstlēkšana – 1,41 m- 8.vieta.
Vēl startēja Adrians Zimins un Kristers Zekunde.
Sportistus sagatavoja treneris Aldis Čākurs.

Rojas novada Sporta skolas vieglatlētikas sacensības U-16 vecuma grupā

21.05.2018 - 11:59

16.05. Rojas atjaunotajā stadionā notika pirmās oficiālās sacensības, kur piedalījās Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti

Lība Rosicka – 200 m – 29,2 s – 1.vieta

Nikola Začesta – tāllēkšana – 4,76 m – 1.vieta

Tīna Elizabete Vēvere – 100 m – 13,9 s – 2.vieta, tāllēkšana – 4,65 m – 3.vieta

Sanija Buta – tāllēkšana – 4,76 m – 2.vieta

Saila Gūtšmite – augstlēkšana – 1,40 m – 3.vieta

Rihards Vembris – tāllēkšana – 5,09 m  – 1.vieta

 

IAAF jauno vieglatlētu diena

14.05.2018 - 10:07

12.05. Ogrē veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

U - 16

Mariuss Linards Vizbulis – trīssoļlēkšana – 11,88 m – 1.vieta

Rihards Vembris – trīssoļlēkšana – 11,13 m – 2.vieta

Ralfs Džonsons – trīssoļlēkšana – 10,91 m – 3.vieta

Sanija Buta – trīssoļlēkšana – 10,36 m – 4.vieta

Saila Gūtšmite – trīssoļlēkšana – 9,17 m – 9.vieta

U – 20

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana – 11,09 m – 2.vieta

Artūrs Šuspāns – trīssoļlēkšana – 12,89 m – 2.vieta

Starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Kuldīgas kausi-2018” U-16; U-18 grupās

26.03.2018 - 11:31

Kuldīga, 17.03.2018.

Sacensībās piedalījās sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Latvijas.

U-16 grupa

Linards Mariuss Vizbulis – trīssoļlēkšana – 12,15 m – 1.vieta

Rihards Robins Helmanis – 60 m – 7,79 s – 2.vieta, 200 m – 26,39 s – 3.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 12,99 m – 3.vieta

Sanija Buta – trīssoļlēkšana – 10,59 m – 2.vieta

Vēl šajā grupā startēja Anete Bite, Saila Gūtšmite, Krista Ronberga, Megija Fridrihsone, Madars Čuhnovs.

U-18 grupa

Ventspils novada BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā U-14; U-16 grupās

13.03.2018 - 09:54

U-14 grupa

Marta Anna Putene – augstlēkšana – 1,55 m – 1.vieta, tāllēkšana – 5,03 m – 1.vieta

Ričards Tarvids – augstlēkšana – 1,55 m – 1.vieta, tāllēkšana – 4,73 m – 1.vieta

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 13,31 m – 1.vieta

Adrians Zimins – augstlēkšana – 1,40 m – 2.vieta

Vēl šajā grupā startēja Gustavs Mockus

U-16 grupa

Rihards Vembris – tāllēkšana – 5,41 m – 1.vieta

Sanija Buta – tāllēkšana – 5,07 m – 2.vieta

Nikola Začesta – 60 m - 8,55 s - 2.vieta

Sportland kauss II posms vieglatlētikā

13.03.2018 - 09:51

02.03., Rīga

Pieaugušo grupā

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,73 m – 2.vieta, 60 m – 7,92 s – 2.vieta

Laura Laurita Ķergalve – tāllēkšana – 4,83 m – 6.vieta

Vēl šajā grupā startēja Artūrs Šuspāns

U – 18 grupā

Krišs Aleksandrs Vasermans – tāllēkšana – 6,01 – 6.vieta

U – 14 grupā

Startēja Keita Dubrovska un Sanija Hohfelde

 

Treneri: A. Čākurs, G. Auziņš, J. Kožeurovs

Vieglatlētu starti februārī

26.02.2018 - 12:10

Rīgas jaunatnes čempionāts vieglatlētikā

23.02., Rīga

Elīza Lapiņa – 1500 m – 5:21,08 – 2.vieta

Vēl startēja Rolands Jansons, Krišs Aleksandrs Vasermans

Treneri: I. Rubena, G. Auziņš

 

Latvijas čempionāts U-16 grupā vieglatlētikā

24. – 25.02., Rīga

Sanija Buta – tāllēkšana – 5,00 m 7.vieta

Rihards Robins Helmanis – tāllēkšana – 5,92 m – 5.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 11,86 m – 6.vieta

Mariuss Linards Vizbulis – tāllēkšana – 5,85 m – 7.vieta, augstlēkšana – 1,66 m – 8.vieta

Latvijas čempionāts U-14 grupā

19.02.2018 - 10:31

11.02., Rīga

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 13,16 m – 1.vieta.

Nikola Brunenaua tāllēkšana – 4,92 m – 2.vieta, augstlēkšana – 1,49 m – 3.vieta.

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 4,72 m – 3.vieta, augstlēkšana – 1,35 m – 8.vieta

Rainers Čepulis – augstlēkšana – 1,40 m – 7.vieta

Vēl startēja Sonora Rasa, Kristers Zekunde, Adrians Zimins

Treneris: A. Čākurs.

Vieglatlētikas sacensības Ogrē U-10 grupai

14.02.2018 - 19:13

Ogres novada sporta centra atklātās vieglatlētikas sac.U-10. Startēja Valters Važa, Olivers Lučkovskis, Henrijs Bāliņš, Kristers Alksnis, Frederiks Šuspāns, Lote Jaunīte un Elza Poga. 
V.Važa-6.vieta 40m/barj.
4.vieta augstl.
O.Lučkovskis-24.v. 40m
19.v. 300m
L.Jaunīte- 29./30.v 40m
26.v. 300m
E.Poga- 40.v 40m
42.v 300m
H.Bāliņš- 28.v 40m
29.v 300m
F.Šuspāns- 31./32.v 40m
7./9.v. augstl.
K.Alksnis 35./36.v. 40m
4x150m stafete- starteja: Lučkovskis. Bāliņš. Šuspāns. Važa. 5.vieta.

Treneris Juris Kožeurovs un trenere Liene Gudriniece

Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 grupā

08.02.2018 - 13:58

02..-03.02., Kuldīgā

U – 18

Elīza Lapiņa – 1500 m – 5:19,65 - 3.vieta

Krišs Aleksandrs Vasermans – tāllēkšana – 5,72 m – 9.vieta

U – 20

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,64 m – 2.vieta

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana – 10,91m – 3.vieta

Vēl startēja Rainers Pičukāns

Treneri: A. Čākurs, G. Auziņš, I. Rubena

Valkas novada BJSS U-12, U-16 grupu divcīņas sacensības

05.02.2018 - 12:40

23.01., Valgā

U – 12

Paula Kadaka – lēkšanas divcīņa – 60 m – 9,47, tāllēkšana – 3,99 – 1.vieta

Evelīna Miltiņa – lēkšanas divcīņa – 60 m – 9,62, tāllēkšana – 4,01 – 2.vieta

Līva Latve – lēkšanas divcīņa – 60 m – 9,51, tāllēkšana – 3,93 – 3.vieta

Felicita Mīļā – vidējo distanču divcīņa – 60 m – 9,57, 300 m – 54,5 – 3.vieta

Vēl šajā grupā startēja Ance Začesta, Kārlis Blumbergs, Artuss Salenieks, Kristers Vorobjovs

U – 16

Aleksandrs Patriks Pašulis – mešanas divcīņa – 60 m – 8,76, lodes grūšana – 12,08 – 2.vieta

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U -16 grupā

05.02.2018 - 12:38

19.01.Talsos

Ketija Pone – 600 m – 2:10,6 – 1.vieta

Nikola Začesta – 60 m – 8,2 - 2.vieta

Anete Bite – tāllēkšana – 4,70 – 5.vieta

Lība Rosicka – tāllēkšana – 4,57 – 6.vieta

Madars Eduards Čuhnovs – 600 m – 1:54,7 – 1.vieta

Rihards Robins Helmanis – 60 m/b – 9,4 – 1.vieta, tāllēkšana – 5,66 – 2.vieta

Linards Mariuss Vizbulis – tāllēkšana – 5,75 – 1.vieta, augstlēkšana – 1,60 – 2.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 11,99 – 3.vieta

Ralfs Džonsons – tāllēkšana – 5,55 – 4.vieta

Sportland kausa izcīņa 1.posms vieglatlētikā

17.01.2018 - 10:38

13.01. Kuldīgā

U-16

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 11,19 m – 5.vieta

Sanija Buta – tāllēkšana – 4,78 m – 10.vieta

Ralfs Džonsons – tāllēkšana – 4,89 m – 9.vieta

Vēl šajā grupā startēja Megija Fridrihsone, Krista Ronberga, Renārs Šteinbergs

U-20

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,50 m – 3.vieta

Elīza Lapiņa – 1500 m – 5:29,68 – 6.vieta

Vēl startēja Laura Laurita Ķergalve, Artūrs Šuspāns

 

Treneri Aldis Čākurs, Guntis Auziņš, Initra Rubena, Juris Kožeurovs

Starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Valga – Valmiera” U-16, U-18, U-20 grupā

17.01.2018 - 10:30

12.01. Valgā startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U-16

Linards Mariuss Vizbulis – tāllēkšana – 5,59 m – 1.vieta, augstlēkšana – 1,66 m – 3.vieta

Rihards Robins Helmanis – 60 m/b – 9,42 s – 2.vieta, tāllēkšana – 5,49 m – 3.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 11,87 m – 2.vieta

Madars Eduards Čuhnovs – 1000 m – 3:11,02 – 2.vieta

Sanija Buta – 60 m/b – 10,45 s- 4.vieta, tāllēkšana – 4,70 m – 5.vieta

Vēl šajā grupā startēja Lība Rosicka, Nikola Začesta, Tīna Elizabete Vēvere

U-18

Vieglatlētu starti decembrī

04.01.2018 - 08:38

08. – 09.12. Klaipēdā notika Starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Manēžas kausi – 2017”, kur veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

U -18 grupā

Klinta Bļusina – 60 m – 7,89 s – 3.v., tāllēkšana – 5,57 m – 3.v.

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana – 11,22  m – 5.v.

Artūrs Šuspāns – trīssoļlēkšana – 12,94 m – 4.v., tāllēkšana – 5,67 m – 8.v.

U – 16 grupā

Nikola Brunenaua – tāllēkšana – 5,13 m – 3.v., augstlēkšana – 1,50 m – 8.v.

Elīza Lapiņa – 600 m – 1:49,90 – 7.v., 1000 m – 3:20,14 – 5.v.