Ložu šaušana

Starptautiska pieredze Viļņā

17.01.2018 - 10:36

12.-14.janvārim Tukuma Sporta skolas ložu šaušanas nodaļas audzēkņi piedalījās pneimatikas sacensībās Polonia kauss 2018. Sacensībās šaušanā ar pneimatisko šauteni  3.vietu izcīnīja Annija Nadīna Širvanova. Šaušanā ar pneimatisko pistoli labāko rezultātu un 4.vietu izcīnīja Krišjānis Baraks. Personīgos rekordus abos startos laboja šaušanā ar pneimatisko šauteni Una Birkmane un Rūdolfs Pauls Beiers.

2018.gada pirmie starti Tukumā.

08.01.2018 - 11:06

Gads šaušanas sportā iesākās ar Latvijas komandu čempionātu šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem un jaunu olimpisko vingrinājumu MIX. Sestdien 6.janvārī sacentās sportisti šaušanā ar pneimatisko pistoli. Kungu konkurencē trešo vietu izcīnīja Tukuma komanda, kuras sastāvā startēja  Krišjānis Baraks.

Nākošajā sacensību dienā cīņa par medaļām risinājās vingrinājumos ar pneimatisko šauteni. Labu sniegumu uzrādīja Annija Nadīna Širvanova un Kristers Kolužs vingrinājumā MIX izcīnot otro vietu.

Panākumi Latvijas Jaunatnes čempionātā ložu šaušanā

20.12.2017 - 21:02

Š.G. 8. decembr ī  Rīgā norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāts jaunākajā  vecuma grupā ložu šaušanā. Vingrinājumā MP-30 zēniem 1. vietu izcīnīja Ralfs Tīrums, bet vingrinājumā PP-30 Ralfs Tīrums ierindojās 2. vietā, atpaliekot tikai par vienu punktu no pirmās vietas. Kopsummā par abiem vingrinājumiem Ralfs Tīrums kļuva par absolūto uzvarētāju zēniem.  Tajā pat vingrinājumā MP-30 Sandis Skribāns izcīnīja 2. vietu, bet meitenēm 3. vietu izcīnīja Ketija Zaņģe. Kopvērtējumā pistoļu komanda izcīnīja 3.