Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā

04.02.2019 - 08:34

02.02. Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startēja Rīgā.

U-20 grupā

Laura Laurita Ķergalve- trīssoļlēkšana – 11,16 m – 2.vieta

Laura Čerpinska – augstlēkšana – 1,55 m – 2.vieta

Vēl startēja Elīza Lapiņa, Krišs Aleksandrs Vasermans, Artūrs Šuspāns.

Sportistus sagatavoja treneri Guntis Auziņš un Initra Rubena

Talsu novada SS atklātās sacensības U-18 un U-20 grupā

04.02.2019 - 08:32

01.02. Talsos startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U-18.grupa

Nikola Začesta – 60 m – 8,3 s- 1.vieta, tāllēkšana – 4,86 m – 2.vieta.

Sanija Buta – 60 m/b – 10,4 s- 2.vieta.

Krista Vitauska – 60 m – 8,4 s- 2.vieta.

Anete Bite – tāllēkšana – 4,85 m – 3.vieta.

Eva Blumberga – 60 m – 8,5 s- 3.vieta.

Vēl startēja Lība Rosicka, Tīna Elizabete Vēvere, Signe Vanaga, Aleksandrs Patriks Pašulis, Ralfs Džonsons, Rihards Vembris.

U-20 grupa

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,75 m – 1.vieta.

Laura Čerpinska – augstlēkšana – 1,55 m – 1.vieta.

Sniegpārsliņas kauss-2019 Ogrē

02.02.2019 - 10:05

Š.g. 26.un 27.janvārī Tukuma Sporta skolas mākslas vingrotājas piedalījās sacensībās "Sniegpārsliņas kauss-2019" Ogrē un guva sekojošus rezultātus Veronika Strogonova (2004.) - 2.vieta un Sniegpārsliņas kauss kopvērtējumā, 2.vieta vingrojumā ar lentu un 2.vieta vingrojumā ar bumbu, Patrīcija Volkova (2005.) ierindojās olimpiskajā sešiniekā 6.vieta  kopvērtējumā un 6.vieta vingrojumā ar bumbu, Sofija Fridrih (2011.) ieguva 2.vietu vingrojumā ar apli, tāpat sacensībās piedalījās un parādīja lieliskus rezultātus lielajā konkurencē Jana Sintija Dobele, Anastasija Skvorcova, Liora Rudakova, Paula Nikola Liepa, Estere Bicāne, Justīne Zorika, Emīlija Skrazlovska.

Zēnu volejbols

01.02.2019 - 12:52

26. un 27. janvārī Valgundē norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta spēles U-15 vecuma grupai zēniem.
Tukuma Sporta skolas komanda 3 spēlēs izcīnīja 2 uzvaras un piedzīvoja vienu zaudejumu. 
Ar rezultatu 3:1 tika parspēta Jelgavas komanda, bet ar 3:1 izcīnīta uzvara pār Minusas volejbola skolas komandu.
Trešaja spēlē nācās atzīt spēcīgās Daugavpils parākumu ar 0:3.
Komandas sastavā bija Rainers Lācis, Kaspars Kronbergs, Ričards Jurciņš, Krišs Liepiņš, Mārcis Miščenkovs, Aleksis Koršunovs, Sandijs Belouss, Artūrs Helmanis.
Treneris Aivars Bindemanis.

Vieglatlēti veiksmīgi noslēdz 2018.gadu

21.12.2018 - 09:29

15.12. Tartu notika Maskavas olimpisko spēļu čempiona Jāka Ūdmē kausu izcīņa trīssoļlēkšanā, kur veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U - 11 grupa

Līva Latve – 9,63 m – 1.vieta

Evelīna Miltiņa – 9,32 m – 2.vieta

U – 13 grupa

Marta Anna Putene – 11,05 m – 1.vieta

U – 14 grupa

Rihards Vembris – 12,04 m – 3.vieta

U – 15 grupa

Linards Mariuss Vizbulis – 12,64 m – 1.vieta

Sanija Buta – 10,79 m – 2.vieta

Tukuma Sporta skolas vieglatlētu panākumi Klaipēdā

11.12.2018 - 09:49

07. – 08.12. Klaipēdā notika starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Manēžas kausi – 2018”, kur veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U – 16 grupa

Marta Anna Putene – trīssoļlēkšana – 11,12 m – 2.vieta, tāllēkšana – 5,08 m – 5.vieta

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 12,03 m – 3.vieta

Sanija Buta – trīssoļlēkšana – 10,86 m – 4.vieta

Rūta Siliņa – tāllēkšana – 5,04 m – 6.vieta

Lība Rosicka – trīssoļlēkšana – 10,51 m – 6.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 12,66 m – 6.vieta

Tīna Elizabete Vēvere – tāllēkšana – 5,03 m – 7.vieta

Vēl startēja Nikola Začesta.

U – 18 grupa

Kuldīgas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 grupai

11.12.2018 - 09:47

30.11.2018. Kuldīgā veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

Paula Kadaka – tāllēkšana – 4,35 m – 1.vieta

Annija Rasnača – 60 m/b – 11,99 s – 2.vieta, 600 m – 2:09,16 – 2.vieta

Kristiāna Gudriniece – tāllēkšana – 3,87 m – 2.vieta, 60 m/b – 12,12 s – 3.vieta

Beāte Vītola – 200 m – 33,45 s – 2.vieta

Ance Začesta – augstlēkšana – 1,25 m – 2.vieta

Kate Kadrija Slavinska – tāllēkšana – 3,87 m – 3.vieta

A. Začesta, K.K. Slavinska, E. Veikšina, P. Kadaka – 4x100 m stafete – 1:04,20 – 2.vieta

A. Rasnača, K. Gudriniece, B. Vītola, E. Eikena – 4x100 m stafete – 1:04,89 - 3.vieta

LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTS JAUNĀKAJĀ VECUMA GRUPĀ LOŽU ŠAUŠANĀ

11.12.2018 - 09:43

Š.g. 7.decembrī Rīgā norisinājās jaunatnes čempionāts ložu šaušanā vecuma grupā no 2004-2006. Vingrinājumā MP-30 ar mazkalibra pistoli 3. vietu izcīnīja Ričards Bajārs, bet vingrinājumā    PP-30 ar pneimatisko pistoli R. Bajārs izcīnīja 4.vietu. Vingrinājumā  ar mazkalibra šauteni Annija Mālkalne izcīnīja 4. vietu, uzstādot savu personīgo rekordu. Una Birkmane izcīnīja 5.vietu, bet Vanesa Vāne ierindojās 7. vietā. Vēl Tukuma Sporta skolu pārstāvēja Regnārs Valdmanis, Jana Agija Linberga, Krists Neimanis, Eduards Ercmanis. Audzēkņus startiem sagatavoja Tukuma Sporta skolas treneri Zigfrīds Markainis, Liene Rugāja, Agrita Stepanova un Ģirts Stepanovs!

Starptautiskais turnīrs Berlīnē

10.12.2018 - 11:02

No 24.-25.novembrim Vācijā, Berlīnē norisinājās starptaustiskais mākslas vingrošanas turnīrs "Diadem Cup 2018", kurā piedalījās meitenes no Vācijas, Bulgārijas, Kipras, Čehijas, Indonēsijas, Krievijas, Spānijas un Latvijas. Latviju pārstāvēja meitnenes no Jelgavas sporta skolas, mākslas vingrošanas kluba "Baltic Flower" un Tukuma sporta skolas meitenes Patrīcija Volkova un Veronika Strogonova. Patrīcija startējot ar bumbu un lentu, daudzcīņā izcīnija 1.vietu, tādējādi nodrošinot vietu divos finālos un Veronikai startējot ar lentu un vālītēm, izdevās noturēties olimpiskajā sešiniekā, daudzcīņā izcīnot 6.vietu un iegūstot vietu finālā ar lentu.

Ventspils Sporta skolas „Spars” atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupai

05.12.2018 - 10:39

25.11.2018. Ventspilī veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

Līva Latve – tāllēkšana – 4,56 m – 1.vieta, augstlēkšana – 1,35 m – 2.vieta.

Sanija Hohfelde – 600 m – 1:55,9 – 2.vieta.

Sonora Rasa – tāllēkšana – 4,42 m – 2.vieta.

Keita Dubrovska – 60 m – 8,4 s- 3.vieta.

Kristiāna Vegnere – pildbumbas mešana – 9,63 m – 3.vieta.

Kristers Zekunde – augstlēkšana – 1,45 m – 2.vieta, tāllēkšana – 4,31 m – 3.vieta.

Kristers Šteinbergs – 600 m – 1:56,4 – 3.vieta.